Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl
  • Poczekalnia1
  • Kanały
  • Hity
  • Miniblog
  • Szukaj
  • Zaloguj
    • Wyglad: Jasny
  • #smieszne #rundown #ekstremalne #polska #pojazdy #zwierzeta #faile #wypadki #sport #rosja #parodie #polityka #psy #koty #muzyka #polskiedrogi #kobiety #policja #pilkanozna
  • #dzieci #smiesznereklamy #kabarety #ciekawostki #usa #samochod #walki #wojna #kompilacje #galerieciekawe #ukraina #taniec #talenty #nauka #youtube #motoryzacja #wypadek #kompilacja #reklama #technologia
  • #gry #historia #ukrytakamera #rozrywka #chiny #wpadkitv #samochody #panibarbara #dziewczyna #podroze #swiat #praca #gra #usuniete #ludzie #wpadki #warszawa #filmy #kierowca #telewizja
  • #rap #wpadka #alkohol #wynalazki #japonia #bekazpisu #piwo #rower #zart #mecz #niesamowite #lapucapu #mamtalent #jedzenie #niemcy #galeriesmieszne #mma #impreza #piosenka #zima #vlog
#MINIBLOG
wszystko najpopularniejsze
  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    0   

    jak tam wasze swiadectwa milanoski?
    ja to mialem zawsze czerwony pasek na swiadectwie. 6 lat. potem przyszlo technikum i realia sie nieco zmienily. tam byla szkola zycia pomyslalem. dopoki nie przyszly studia. hehe. szkola zycia ale juz taka na serio a nie zadne impreski pierodlone xd potem mowio takei studenciaki jakis gownanych kierunkow ze to najlepszy okres w zyciu bo znajomi zabawa i inne pierodlenie. a prawda jest taka ze potem ida do pracy o ile ja jakos znajda no albo na staze unijne co k$^@a oficjalnie wysmiwam i maja oczekiwania jak pokurwy a jak przyjdzie jakikolwiek problem to sobie nie daja z nim rady. a jak JA juz powiem nieskromnie dostawalem wpie#^_#l_ na studiach srogi momentami i sie bylo ciagle na granicy to teraz w konkretnej robocie jak jest jakis problem to sie go K$^@A ROZWIAZUJE. a jak juz sie zj@%ie to nie ma placzu tylko idzie sie dalej. NOZ K$^@A> a zaczalem tak przyjemnie ten wpis..

    +: FoxMurder -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    -1

    @kvlr: ja też zawsze miałem pasek

    -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    -1   

    Polutowałem słuchawki. Normalne rozdzielenie kabli i jedna równoległa masa nie dawały stereo czyli dwóch niezależnych kanałów, ale jak zlutowalem w celach eksperymentalnych 2 kable do 2 pinów jacka to działa. Nie wiem jak. Zdaje się to fizycznie niemożliwe. Teraz nie będę tego rozklejał bo nie mam innych słuchawek.

    Swoją drogą będę robił swoje słuchawki, użyję głośników głośno muwiących od apple iphone 4 bo chyba są HIFI ale nie wiem czy ten element jest rozbieralny. Nie będę musiał się przejmować że będę ciut za ciche, ale nie wiem czy drukowanie nauszników ma w ogóle sens, bo wytrzymałość ich byłaby niska. I skąd pręt na baniak. Może kupię prl owskie philipsa czy inne jvc i wybebeszę stare pierdzące membrany. Może ktoś zarzucić nieopłacalność i też myślę że średni interes ale bym względnie wiedział co w nich jest. ednak niby oryginały latają już od 36zł.

    -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    -2   

    @Fikaczu: muj stary albo ja zrobilibyśmy tę drabinę z twoich kości i spiołę z twojego baniaka

    -: Miki319, Michael-Scott

    Odpowiedź
    • Link

  • Fikaczu

    Fikaczu

    ponad 8 lat temu
     
    -1

    @FoxMurder: dobra czekaj tylko go z łańcucha spuszcze i sobie tam pójdziecie robić

    -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    -2

    @Fikaczu: dajesz bulwo tylko nie uciekaj bo mi sie nie chce biegać

    -: Miki319, Michael-Scott

    Odpowiedź
    • Link

  • Fikaczu

    Fikaczu

    ponad 8 lat temu
     
    1

    @FoxMurder: bulwa to cie robiła

    +: LA-URA, Michael-Scott -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [3]
  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    0   

    stary dobry kefir w komentarzu az sie serce kraja

    +: FoxMurder -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    0   

    Pasodoble zatanczy para numer 4. Fox furmder i hortesiks.

    +: FoxMurder -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    -1

    Slysz glos typa z tvn XD

    -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @kvlr:




    +: zdzisiu -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [2]
  • Logininin

    Logininin

    ponad 8 lat temu
     
    -1   

    #polska #azja

    -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • amp

    amp

    ponad 8 lat temu
     
    -1

    @Logininin: polska afryka afryka polska

    -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    -1   

    myślicie że xxxtentacjon to zj@%any nick i wtedy przypadkiem znajdujesz takiego
    https://en.wikipedia.org/wiki/Guvna_B

    -: Michael-Scott

    Odpowiedź
    • Link

  • Fikaczu

    Fikaczu

    ponad 8 lat temu
     
    -1

    @FoxMurder: twuj stary jest zj@%any

    -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @Fikaczu: ale nie bardziej niż te dzieci wiatru i kurzu razem z tobą

    Odpowiedź
    • Link

  • Fikaczu

    Fikaczu

    ponad 8 lat temu
     
    2

    @FoxMurder: wiatr i kurz to masz w piździe typq

    +: LA-URA, Michael-Scott

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @Fikaczu: nie mierz innych swoją miarą ciulu radomski
    założę się że w autobusie siedzisz z tyłu

    Odpowiedź
    • Link

  • Fikaczu

    Fikaczu

    ponad 8 lat temu
     
    2

    @FoxMurder: nie jeżdze autobusem biedacioto

    +: LA-URA, Michael-Scott

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    -1

    @Fikaczu: fikasz i znikasz
    a dla raperów powinni robić mikrofalówki na 10 miejsc siedzących

    -: Michael-Scott

    Odpowiedź
    • Link

  • Fikaczu

    Fikaczu

    ponad 8 lat temu
     
    2

    @FoxMurder: a dla twojego starego drabine bez stopni

    +: LA-URA, Michael-Scott

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [7]
  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    1   

    Jestem pilotem
    tak naprawdę to nie


    Podgląd | Rozmiar pliku: 67 KB

    +: kvlr

    Odpowiedź
    • Link

  • heniiutek666

    heniiutek666

    ponad 8 lat temu
     
    0   

    Jestem ginekologiem.

    Odpowiedź
    • Link

  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    -1   

    niech kazdy napisze czym sie w zyciu zajmuje ale niech to bedzie klamstwo:
    pracuje na budowie i zakladam okna

    -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • « Poprzedni
  • 1
  • ...
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 232
  • 233
  • 234
  • ...
  • 1992
  • Następny »

NAJPOPULARNIEJSZE TAGI

#codziennaprzykrosc
41
#codziennytroll
7
#cowieczorneoddawaniekalunaryjfikaczu
3
#suchary
2
#hlejemmorde
2
#kosciol
1
#katolicy
1
#chrzescijanstwo
1
#dowcipy
1
#przemy
1
#codziennejebaniestaregokefira
1
#halo
1
#katolicyzm
1
#umniete
1
#dowcip
1
#mangowpis
1
#suchar
1
#elektronika
1
#codziennysnaut
1
#codzienneszkalowaniemoderacjiwykopu
1

Ostatnio popularne


Przydatne podstrony

  • Ranking użytkowników
  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Reklama
  • Kontakt
RSS

  •   Strona główna
  •   Poczekalnia
Nasi przyjaciele

  • Kreskówki
  • Praca domowa
  • Kiep
  • Straszna Gra
  • #zmianynamilanosie
Tu nas też znajdziesz


© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Logowanie

Logowanie za pomocą serwisów społecznościowych

Facebook
Google+
Twitter

Logowanie tradycyjne

Witamy!

Milanos.pl. Skorzystaj z szybkiej rejestracji.

Facebook
Google+
Twitter




Masz już konto? Zaloguj się.

Upload zdjęć

Zaloguj się aby dodawać zdjęcia!