|
|
@Szeryf:Sprawdzi proszę definicje demokracji w encyklopedii to zrozumiesz
@hyperion: Hehehehe widac pokazales kim jestes, wygooglowales cos tam na temat demokracji i to jeszcze zle...pieknie mi odpisales gamoniu no teraz to jak ktos Twoj ostatni post przeczyta to wiadomo jakim burakiem jest hyperion/bednarz...i kto jeszcze?Cos technicznie Ci malpi pomiocie napisze z zakresu fal : JESTES GLUPI DOzo barania mordeczko )))))
#codziennaprzykrosc
czekasz na wazny telefon od paru dni bo moze sie zdarzyc,
akurat dzwoni. piles. nie mozesz rozmawiac.
Fikaczu to najbardziej porządny człowiek jakiego poznałem.
+: Lasha
@kvlr: kevlarvsie przynieś krzyż
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/022/136/02391706.jpg
+: kvlr
Zacząłem jakiś czas temu pracę za kasą. I już po paru godzinach wkurwiało mnie wyczekiwanie na fajrant. A praca nie jest ciężka. Ani trudna.
Nie poradził dostałbym depresji tak siedząc i czekają na koniec gdyby nie coś jak energetyk albo środki antylękowe.
Też tak macie? Muszę wydoić coś co mnie uspokoi i paradoksalnie nakręci wtedy mogę żyć a czas się nie dłuży jakjapie^$_#le_.
@FoxMurder:
Dam Ci dwie rady .
Jak najrzadziej spoglądaj na zegarek i zajmij się czymś ( jeżeli masz robotę w tzw. bezruchu).
W wojsku byłem wartownikiem i jak dostawałem posterunek na przeciwko oficera dyżurnego to mnie szlag jasny trafiał. Nad jego oknem wisiał zegar cyfrowy, dwie godziny służyło się jak pół dnia. Sekunda po sekundzie... Najgorsze, że nie mogłem zmienić pozycji - stałem przy wyjściu i musiałem być odwrócony w jego kierunku. Noż k$^@a...
+: Lasha
@heniiutek666: jaj@%ie wykończyłbym się. Jest jak mówisz im rzadziej pacze na zegarek tym lepiej.
Peniutek777 i miufeniek888 - ale Ty masz wyobraźnię... iksde
+: kvlr
#codziennaprzykrosc
jest tyle bezwartosciowych ludzi na milanos np nie ja
+: FoxMurder
Nie warto rozmawiać z ludźmi w internecie
+: Lasha -: gownowplynie
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
FoxMurder
ponad 8 lat temu
Już pozbyłem się uczucia że marnuję czas bez pracy.
Macie jakieś protipy jak przestać czuć się jak guwno?
kvlr
ponad 8 lat temu
@FoxMurder: uzyj papieru i sie wytrzyj. wtedy poczujesz sie jak dupa