|
|
@bednarz2000: mow co chcesz ale ja to jestem conajmniej dwa albo trzy ch#%e warty
+: FoxMurder
#codziennaprzykrosc
znajoma ma do nas wpasc i sie tak staram z posprzataniem mieszkania bo k$^@a bede oceniany przez zawodowca XD
W obu stopach co jakiś czas czasem bez wysiłku puchną mi miejsca tuż nad palcami po środku i boli to nie jest więc zwykła opuchlizna, teraz zauważyłem że mam na lewej stopie pod skórą jakby twardą strunę, to na pewno nie żyła...k$^@a co mi jest. Coś jak zapalenie żyły, ale najdziwniejsze że robią mi się opuchlizny małe w tym samym miejscu na stopie...
#codziennaprzykrosc
milanos dogorywa chyba
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
FoxMurder
ponad 8 lat temu
U zarania dziejów gdzieś w 89-90 mama kupiła mi napój firmy napój, na targówku, bo do cioci jechaliśmy. Nie było chyba na nim nawet jednego napisu, wyglądało to tak, foliówka przezroczysta i dostawałeś słomkę białą i wbijałeś na wierzchu, napój wyglądał jak siki a smakował jeszcze lepiej, i człowiek żył.
To byli czasy.
+: kvlr
kvlr
ponad 8 lat temu
@FoxMurder: bo to były siki.
kvlr
ponad 8 lat temu
@FoxMurder: siki panny weroniki
kvlr
ponad 8 lat temu
@FoxMurder: no i panny dominiki
kvlr
ponad 8 lat temu
@FoxMurder: fikaczu ch#%
+: FoxMurder