|
|
@fanzonun : Majster, coś z powiadamianiem się popsuło. Np. Kefir do mnie na blogu napisze liścik a dzwoneczek ani drgnie ?? Ktoś kiedyś się pytał o ranking... Też chyba od pół roku się zablokował - przecież Drzony powinien już pierwszy być...
@heniiutek666: ja nie wiem czemu nie zmodernizuje wyglądu lekko i nie dopracuje lekko kodów. Taki digg z milanoblogiem i ładną ascetyczną grafiką na białe tło i pare kolorowych linii i ikon to by było złoto. Nie ma czasu to niech to opędzluje komuś komu się chce.
+: heniiutek666
@FoxMurder: @heniiutek666: Admini, dajcie nam dostepy do panelu i serwera to poprawimy troche ten przybytek fanunzona : )
+: heniiutek666
Wczoraj podejchałem samochodem pod biedre i widizalem jak taki typowy zyciowy przegryw podczlowiek biegdak xd leci w moja strone z wyciagnieta łapą.. to odjechalem kawalek a ten konsekwetnie za mna..xd w koncu opuscilem szybe i mu mowie ze mu nie dam pieniedzy xd a on : ze chociaz 2 zł? , a ja mu na to ze : NIEEEEE. Po czym polazlem na zakupy, nakupowalem co trza , wrocilem do samochodu i nawdupialem do bagola rzeczy, ze sie ledwo zmiescily i to oczywiscie na oczach tego kogos XD ,ktory swoją drogą dalej zebral na tym parkingu !! do roboty k$^@a tak zostalem wychowany.
#dekalogkefira
+: alex1980
mam beke z trzeciego tagu XD #codzienneoddawaniekalunaryjfikaczu
@lisekpro: a twoje żądło jest małe i miękkie
Podgląd | Rozmiar pliku: 17 KB
#milanos Jestem tu już 8 lat i wciąż loguje się niemal każdego dnia. Ciekaw jestem czy ktoś ma podobny wynik, bo mam wrażenie, że jestem tu od zawsze i w tym czasie cała masa ludzi przyszła, poszła, a ja wciąż tu tkwię ;p0
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
FoxMurder
ponad 8 lat temu
Fajna jesień dziś zrobiłem ze 3km po parku z pieskiem i mojej wiosce a potem opędzlowałem 2szt POTĘŻNYCH lodów z maka i burdelkinga. Bebech mnie boli. Było warto xD
heniiutek666
ponad 8 lat temu
@FoxMurder:
3 km ? Nie no Foksik, dałeś czadu... A endomondo włączyłeś ? Mój ostatni spacer z mym Brutusem.
heniiutek666
ponad 8 lat temu
@FoxMurder: a ten spacerek sprzed tygodnia
+: FoxMurder