|
|
Właśnie "naprawiłem" maszynkę do mielenia miensa zastępując całą płytę opornikiem i wyj@%ując triaka. Strzelają iskry ale działczy. Ciekawe co będzie później xD
Silnik ograniczony jedynie oporem 2,2R 5W, w sumie nie mam pojęcia czy to coś daje. Iskrzy jak piroun.
W którą stronę to powinno się kręcić?
Czy jest jakaś możliwość porozmawiania z założycielem/administratorem? Mam dużo świetnych pomysłów jak uatrakcyjnić ten portal, chciałbym mu je przekazać
#milanos #pytanie
+: speedix1999 -: lisekpro
@czesio1234:
Miałem cię za trochę mądrzejszego od Bora. Ale widzę, że jesteście jednym ch#%em podszyci. Twoje ostatnie prowokujące komentarze o tym świadczą. Szejm.
+: lisekpro
@Tadzio328 czemu zalewasz nasz wortal bezwartościowym kątętem i melenami?
+: lisekpro
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
czesio1234
ponad 8 lat temu
@Edek1971: co edek sprawiło że się tu pojawiłeś znowu?