|
|
Byłem dzisiaj na grobach i zapaliłem świeczkę na grobie żołnierzy września. A Ty co dzisiaj zrobiłeś? Pewnie w koszulce wychwalającej kolaborantów z Brygady Świętokrzyskiej gównowpisywałeś?
#gownowpis
+: DelPiero, fanzonun -: Tomasz396, FrankCostello, emantes
@WedlowskaMilka: Podumałem pod pomnikiem poległych bohaterskich żołnierzy Armii Czerwonej.
@aloszka wracaj na wykop SamGamgee wyłapał perma.
#gownowpis
+: DelPiero -: Tomasz396, fanzonun, WedlowskaMilka
milanos unido jamas sera vencido
#milanos
+: VAPORWAVE2 -: Tomasz396
#zmianynamilanosie
Wykopianki powinny mieć to co u siebie... zielonki max 3 wpisy na godzinę i nie będzie takiego syfu który od nich bije ...
Serdecznie pozdrawiam całą nieogarniętą administrację ...
+: VAPORWAVE2, DelPiero, WedlowskaMilka, laVey -: Tomasz396, CurwaJakiKyrk więcej (1)
Jak ci dzień mija @Piotr1980
#pytaniebezznakuzapytania
+: DelPiero, WedlowskaMilka -: shanella, Piotr1980
@Dissmised196: gownoburzy szukasz cielaku
+: VAPORWAVE2, laVey, shanella, rdkN -: Tomasz396, Piotr1980 więcej (1)
@DelPiero: z piotrem to już jesteśmy na ty, nie doszukuj się wszędzie afer.
Podgląd | Rozmiar pliku: 23 KB
+: DelPiero, VAPORWAVE2, laVey -: Tomasz396, shanella, Piotr1980 więcej (1)
@Dissmised196: ach ten pan Piotr, zawsze uraczy miłym słówkiem
+: VAPORWAVE2, Dissmised196, FrankCostello, rdkN -: Tomasz396, shanella, Piotr1980 więcej (2)
@Dissmised196: swietnie a u ciebie co moj przyjacielu ? ? ?
+: VAPORWAVE2, Tomasz396
oh#% alo to guwniane xd #gowno
-: fanzonun, Tomasz396, amp, Jonny-Bravo, DelPiero, Lama więcej (1)
Jeśli ktoś poczuł się urażony moimi wpisami to przepraszam. @CapitanHorse
#gownowpis
Ale tych farbowanych lisów co portali zmienili i od razu szkalujo wypok to nie przepraszam.
+: CapitanHorse -: WedlowskaMilka, Piotr1980, Tomasz396, emantes
@FrankCostello: uj Ci w upę
-: Piotr1980, Tomasz396, CapitanHorse, FrankCostello, johny11palcow
@WedlowskaMilka: Widzę, że ładnie się pan przedstawił.
+: CapitanHorse -: Piotr1980, Tomasz396
@FrankCostello: Jak to się mówi?
JEBAĆ FRAJERA, CO BARWY KLUBOWE ZMIENIA czy jakoś tak 
ale nie k$^@a nie troluj ;_;
+: FrankCostello -: WedlowskaMilka, Piotr1980, Tomasz396, emantes
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
F...oponad 10 lat temu
@CapitanHorse: Jestem twoim pierwszym obserwatorem na tym portalu :3
+: CapitanHorse -: WedlowskaMilka
CapitanHorse
ponad 10 lat temu
@FrankCostello: No nie wiem po co, ale dzięki ^^
F...oponad 10 lat temu
@CapitanHorse: Bo cię lubię cumplu.