Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl
  • Poczekalnia0
  • Kanały
  • Hity
  • Miniblog
  • Szukaj
  • Zaloguj
    • Wyglad: Jasny
  • #smieszne #rundown #ekstremalne #polska #pojazdy #zwierzeta #faile #wypadki #sport #rosja #parodie #polityka #psy #koty #muzyka #polskiedrogi #kobiety #policja #pilkanozna
  • #dzieci #smiesznereklamy #kabarety #ciekawostki #usa #samochod #walki #wojna #kompilacje #galerieciekawe #ukraina #taniec #talenty #nauka #youtube #motoryzacja #wypadek #kompilacja #reklama #technologia
  • #gry #historia #ukrytakamera #rozrywka #chiny #wpadkitv #samochody #panibarbara #dziewczyna #podroze #swiat #praca #gra #usuniete #ludzie #wpadki #warszawa #filmy #kierowca #telewizja
  • #rap #wpadka #alkohol #wynalazki #japonia #bekazpisu #piwo #rower #zart #mecz #niesamowite #lapucapu #mamtalent #jedzenie #niemcy #galeriesmieszne #mma #impreza #piosenka #zima #vlog
#MINIBLOG
wszystko najpopularniejsze
  • Hajdzik

    Hajdzik

    ponad 10 lat temu
     
    4   

    Coś ciekawszego z napracowaniem, galeria o osiedlu znajdującym się kiedyś w Hong Kongu.
    http://milanos.pl/vid-156893-Najbardziej-zaludnione-osiedle-na-swiecie.html
    #minireklama

    +: Jonny-Bravo, NightRunner, Mikus298, KawalWuja

    Odpowiedź
    • Link

  • Jonny-Bravo

    Jonny-Bravo

    ponad 10 lat temu
     
    1   

    A w telewizji już zaczęły się świąteczne reklamy

    #gownowpis

    +: fanzonun, KawalWuja, VAPORWAVE2, FrankCostello -: Tomasz396, slipdog123, shanella więcej (2)

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Jonny-Bravo: Obstawiam Kewina

    +: fanzonun, shanella, Tomasz396 -: slipdog123

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Mikus298: @Jonny-Bravo: I oooobyyy był, bo teraz to już święta bez Kevina, to jak święta bez choinki

    +: fanzonun, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @shanella: @Jonny-Bravo: I to na wszystkich programach i wszystkie części , ja już nawet z choinki zrezygnowałem. zreszta wolę go zapamiętać jako małego chłopca niż to co z niego wyrosło, w sumie niech tak zostanie po śmierci jego rola żyje nadal, a i nie zapomne filmu Moja dziewczyna.

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Mikus298: hahahahahha... co racja to racja! choinki może nie być, karpia może nie być, nawet opłata może nie być... no ale żeby Kevina nie było???
    ale noooo nie wiem... czarno to widzę, bo dopiero co był na polsacie... także na wszelki wypadek o choince pomyśl

    +: Tomasz396, Mikus298

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @shanella: @Jonny-Bravo: No nie do pomyślenia, Kewin jak narodowa tradycja i kropka, co by było śmieszniej nie zapomnę tłumaczenia w bodaj zeszłym roku że to ludzie żądali Kewina hehehehe

    http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/swieta-uratowane-bedzie-kevin-sam-w-domu-w-wigilie-w-polsacie/np5x4pe
    http://deser.gazeta.pl/deser/1,111858,19214442,tego-nikt-nie-mogl-sie-spodziewac-kevin-sam-w-domu-poleci.html
    http://www.pomorska.pl/kultura/art/7196808,kevin-sam-w-domu-po-protestach-internautow-po-raz-kolejny-w-swieta-w-polsacie,id,t.html

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Mikus298: uuuuuuf...święta uratowane xD aaaaa już się bałam że świąt nie będzie

    +: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @shanella: Uspokój hormony , Te linki to były żądania z zeszłego roku w tym jeszcze nie wiem i nie sprawdzałem, ale zapewne nie odważą się nie puścić.

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Mikus298: nooooo i przylazł Mikuś Grinch i zniszczył gwiazdkę no ok dat nie sprawdziłam, ale raz polszmat Kevina nie wyemitował to się narodowa afera zrobiła nie odważą się myślę

    +: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @shanella: No dopra fa kur zapiał czemu piszemy w jakiś gownowpisach? to będzie też tradycja gownowpisy , hlejemmorde i tym podobne?

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Hajdzik

    Hajdzik

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Mikus298: Ja to traktuję tak, że jakieś tematyczne wpisy warto tagować, a że takie wpisy nie mają jakiegoś wielkiego tła więc wystarczy klasyczny gownowpis.

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Mikus298: HAHAHAHAHAHAHA gównnowpisy nie, ale za o "hlejemmorde" ręki nie dam
    dobra idziemy spać xD kolorowych

    +: Mikus298, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Hajdzik: Hehehehe gownopis ,no sam powiedz czy to nie brzmi głupio , gdzie pisałeś w gownowpisie hehehehe

    +: shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @shanella: To wymyśliłem ja nadworny dziwak i obstawiam hlejemmorde przynajmniej ma wydźwięk

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @shanella: No dobra podokuczałem, nagadałem się aż mnie palce bolą , krzywdy nikomu nie zrobiłem, więc komu spać temu kocyk zajumali

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [14]
  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    -3   

    Prawdziwa dama to twoja mama #takaprawda

    -: fanzonun, pasi17, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • khejit

    khejit

    ponad 10 lat temu
     
    -1   

    Jak tu to jest z #furry ? Wrzuciłbym jakiegoś harkorowego pornola obrazkowego ze zwierzakami (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

    -: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Hajdzik

    Hajdzik

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @khejit: Zero pornografii.

    +: shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • khejit

    khejit

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Hajdzik: Cycki też wyrzucajo?

    +: fanzonun -: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Hajdzik

    Hajdzik

    ponad 10 lat temu
     
    5

    @khejit: Są lepsze miejsca, żeby sobie cycki pooglądać.

    +: Tomasz396, banshee, shanella, fanzonun, KawalWuja

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [3]
  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    6   

    #zmianynamilanosie

    Można by pomyśleć jeszcze nad dodaniem opcji edycji materiałów dla wstawiających (możliwość poprawienia tytułu, opisu, czy też zmiany miniaturki).

    +: Mikus298, delpierdo, shanella, banshee, Hajdzik, Piotr1980 więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

  • delpierdo

    delpierdo

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Tomasz396: ale z limitem czasowym, powiedzmy że ok. 10 minut.

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    4

    @delpierdo: Nie no troszkę więcej, tak choćby godzinę ... widzisz, gdyby kolega nie podpowiedział mi że popełniłem błąd przy dodawaniu, to w ciągu 10 minut bym tego nie zauważył

    +: Piotr1980, delpierdo, Mikus298, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Hajdzik

    Hajdzik

    ponad 10 lat temu
     
    3

    @Tomasz396: 10 minut na edycję to wystarczająco dużo, już widziałem takie akcje, że ktoś dodawał materiał, po godzinie wywindowany w górę, a ktoś zmieni tytuł np. na Tomasz396 nie myje rąk po sraniu, dłuższa edycja to broń obusieczna, wystarczy zawołać kogoś z adminów i zedytujemy jeśli będzie taka potrzeba.

    +: Tomasz396, Mikus298, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    3

    @Tomasz396: No jak było można poprawić jeszcze swoje wpisy po zacięciu klawy to też bym się nie pogniewał , tak zdecydowanie mamy zbyt wiele żądań sie chłopaki wnerwią to nas pogonią

    +: Tomasz396, shanella, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Hajdzik: Może i masz rację ... w takim układzie poproszę Cię o zmianę miniaturki w filmiku "walki zwierząt", gdyż jest nieadekwatna do materiału. Dzięki.

    +: shanella, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    3

    @Mikus298: Spokojnie, to nie żądania a jedynie sugestie

    +: Mikus298, shanella, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Mikus298: a teraz sprawdź czy działa opcja poprawy swojego wpisu i zmień te "wnerwiom" na wnerwią
    masz 10 min czas start

    +: Tomasz396, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Hajdzik

    Hajdzik

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Mikus298: Wpisy można edytować do 10 minut. Ikonka po prawej stronie na dole.

    +: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Tomasz396: Spokojnie to tylko dla śmiechu

    +: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Hajdzik

    Hajdzik

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Tomasz396: Poprawiłem.

    +: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Hajdzik: Widziałem. Dzięki serdeczne

    +: shanella, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • banshee

    banshee

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Tomasz396: aleś filmy wrzucił

    +: Tomasz396, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • fanzonun

    fanzonun

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Tomasz396: zapisujemy

    +: Tomasz396, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @banshee: Banshee, prawa natury ... wybacz mi :*

    +: shanella, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @fanzonun: Podziękować

    +: shanella, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @shanella: He zmieniłem , ja wiem że na Miniblogu działa ale tej opcji nie widzę pod komentarzami , więc albo mam zablokowane coś albo takiej opcji w komentarzach pod filmami nie ma ?

    +: Tomasz396, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Mikus298: faktycznie się nie da...

    +: Tomasz396, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Mikus298: Nie da się w komentarzach ... choć jak wprowadzali tę opcję to w pierwszy dzień mogłem edytować również komentarz...

    +: Mikus298, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @shanella: o widzisz a ja biedny z klawiaturą walczyłem i mi bzdury wyszły i pupa poprawić nie można.

    +: Tomasz396, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Tomasz396: Eh to bedem bazgrolił jak kura pazurom

    +: Tomasz396, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    3

    @Mikus298: Może nikt nie zauważy ... polska język to trudna język

    +: shanella, Piotr1980, Mikus298

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    3

    @Tomasz396: Ty nie bądź taki pewny @shanella: zauważy ,

    +: Tomasz396, shanella, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    3

    @Mikus298: Nasza humanistka wszystko wyłapie Trzeba zacząć Ją też pilnować

    +: shanella, Mikus298, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    3

    @Mikus298: @Tomasz396: i jędza wstrętna zawsze wytknie, też mnie ostro wpienia czas jej pocisnąć

    +: Tomasz396, Mikus298, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @shanella: Gdybyś była dokładna to znajdziesz więcej błędów do wytykania, czepialska

    +: shanella, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Tomasz396: " i Ty Brutusie..." widzę je, ale dziś dla odmiany miła jestem
    i nie kłóć się ze mną bo nie wygrasz
    NIGDY!!!!

    +: Tomasz396, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [26]
  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    1   

    Najlepszy środek antykoncepcyjny to moja morda #zalesie

    +: Jonny-Bravo, delpierdo, shanella, khejit -: Tomasz396, Piotr1980, johny11palcow więcej (2)

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    6   

    #calaprawda #dumnypolak #historiabezcenzury #patriota



    Podgląd | Rozmiar pliku: 83 KB

    +: fanzonun, Jonny-Bravo, Tomasz396, shanella, KawalWuja, Mi175 więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    0   

    Zróbcie tak, żeby można było zobaczyć, ile dany wpis ma plusów i minusów, a nie tylko ich sumę, bo ja już depresji dostaję od patrzenia na minusy przy moich wpisach, a tak to bym przynajmniej widział, że jedna czy dwie osoby dały plusa #zmianynamilanosie

    +: VAPORWAVE2, DobryNick, fanzonun, delpierdo -: Tomasz396, Piotr1980, johny11palcow, NightRunner więcej (3)

    Odpowiedź
    • Link

  • fanzonun

    fanzonun

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @redoxdajmibuziakamp3: jest w planach

    +: Annlupin

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @fanzonun: No i zróbcie tak aby te z poczekalni co mają więcej się na główną dostawały bo z tego co widzę ostatnio na głównej lądują filmiki z kilkoma mocnymi a te z kilkunastoma leżą w poczekalni, to po co są te mocne i wyrzuć, i jeszcze jedne moje pytanie , kiedy można będzie dodawać swoje filmy? no i kiedy zaczną działać inne formaty bo nawet śmiesznego krótkiego z mp4 rozszerzeniem dodać nie można, nie wspomnę już o webm , no fajnie by było

    +: Tomasz396, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Hajdzik

    Hajdzik

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Mikus298: Nie lepiej filmy po prostu wrzucić na youtube albo inny host i normalnie jak człowiek zalinkować? Hosting filmów to nie taka prosta rzecz, po pierwsze dużo transferu zjada, po drugie trzeba ten film przetwarzać, napisać własny player. To jest duża ilość roboty, bez jakiejkolwiek większej wymiernej korzyści, gdy po prostu można korzystać z istniejących darmowych hostingów.

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Hajdzik: Nie, no rozumiem ten tok rozumowania i też że to ileś tam waszej roboty , ale widzisz nie każdemu urzytkownikowi chce się włązić na dziesię portali aby jeden film zamieścić, i nie każdy ma ochotę gdzie indziej ten film zamieszczać a chciał by tu, ja wiem że dla was to prościej ale też trzeba się rozwijać i dać użytkownikom jakieś ułatwienia i że z tego większej wymiernej korzyści nie ma to raczej bym polemizował, a tutaj kompromisu nie ma, no ale jak napisałem rozumiem więcej nie zapytam

    Odpowiedź
    • Link

  • Hajdzik

    Hajdzik

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Mikus298: Portale o większym potencjale finansowym się nie bawią w takie rzeczy, a taki niewielki portal ma mieć potencjał finansowy i ludzki na to, żeby to zaimplementować?

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Hajdzik: Spoko masz rację ale chciało by się powiedzieć że powinien , ba nawet z chęcią bym powiedział a nawet życzył wam aby się ten potencjał powiększył

    +: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Hajdzik: No ale mamy też nieścisłość bo nawet linkując z innego hosta i tak nie przyjmuje bo się format nie zgadza więc nawet nie chodzi mi już o dodawanie własnych ale zalinkować nie można i tyle więc ja się nie znam ale jak mam podrzucać linki które mają nieobsługiwane formaty? ja się faktycznie nie znam ale teraz to musiał bym wejść pobrać filmik konwertować potem dowalić na youtuba i dopiero linka tutaj no zrozum że to chyba nie o to chodzi , no ale niech ten wasz potenciał rośnie jak najwięcej

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [7]
  • Marek303

    Marek303

    ponad 10 lat temu
     
    0   

    @Orkurus: Nie po to rozlewał olej żeby teraz ostrzegać! Ważne żeby dobrze się nagralo !

    Odpowiedź
    • Link

  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    -1   

    Z takich życiowych porażek to kiedyś zjadłem jogurt i wyrzuciłem do kosza łyżeczkę zamiast opakowania #gownowpis

    +: slipdog123, delpierdo, khejit, Annlupin, aloszka -: Tomasz396, pasi17, Jonny-Bravo, Mikus298, johny11palcow, Piotr1980 więcej (6)

    Odpowiedź
    • Link

  • « Poprzedni
  • 1
  • ...
  • 1615
  • 1616
  • 1617
  • 1618
  • 1619
  • 1620
  • 1621
  • ...
  • 1992
  • Następny »

NAJPOPULARNIEJSZE TAGI

#codziennaprzykrosc
41
#codziennytroll
7
#cowieczorneoddawaniekalunaryjfikaczu
3
#suchary
2
#hlejemmorde
2
#kosciol
1
#katolicy
1
#chrzescijanstwo
1
#dowcipy
1
#przemy
1
#codziennejebaniestaregokefira
1
#halo
1
#katolicyzm
1
#umniete
1
#dowcip
1
#mangowpis
1
#suchar
1
#elektronika
1
#codziennysnaut
1
#codzienneszkalowaniemoderacjiwykopu
1

Ostatnio popularne


Przydatne podstrony

  • Ranking użytkowników
  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Reklama
  • Kontakt
RSS

  •   Strona główna
  •   Poczekalnia
Nasi przyjaciele

  • Kreskówki
  • Praca domowa
  • Kiep
  • Straszna Gra
  • #zmianynamilanosie
Tu nas też znajdziesz


© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Logowanie

Logowanie za pomocą serwisów społecznościowych

Facebook
Google+
Twitter

Logowanie tradycyjne

Witamy!

Milanos.pl. Skorzystaj z szybkiej rejestracji.

Facebook
Google+
Twitter




Masz już konto? Zaloguj się.

Upload zdjęć

Zaloguj się aby dodawać zdjęcia!