|
|
kto cię dzisiaj posunie tak dokładnie jak ja kto wypieści cycunie i wyrucha za dnia może wolisz minetkę ja potrafię to też ty masz cipkę jak rozetkę a ja ch#%a mam jak zwierz #spiewajzmilanosem #bedziebanczyniebedzie
+: Lama -: pasi17, shanella, Tomasz396, slipdog123, Mikus298, Martin426, JanuszNowak, Mi175, johny11palcow więcej (5)
nie minusujcie moich wpisów k$^@a gnoje
+: VAPORWAVE2 -: shanella, Tomasz396, fanzonun, Mikus298, emantes, Martin426, Robciqqq, Mi175 więcej (4)
Sa jakieÅ› kobiety na milanos #milanospolecznosc
+: fanzonun
@Darosoldier: a może być kobieta z jajami ? Na pewno Banshe taka jest.
@horteksic: @Darosoldier: ale to dobrze, czy źle bo nie wiem? ;>
@banshee: pisałem to tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Słowo.
@horteksic: no dobrze, w sumie mi one nie przeszkadzajÄ… ;3
+: horteksic
Jade audi w LPG jestem panem kazdej wsi. #bogactwo #discopolo
+: shanella, Tomasz396, fanzonun, Darosoldier -: lukwin99, slipdog123 więcej (1)
Nie wiem, czy ktoś pytał już, ale nurtuje mnie jedna kwestia: Jak usunąć tutaj konto? #gownowpis
+: delpierdo, aloszka, hopin8krzys -: Tomasz396, lukwin99, shanella, Mikus298, Martin426 więcej (3)
@killspoderman: to zależy czy po usunięciu konta chcesz żeby potem istniało czy nie.
@horteksic: Właśnie nie zdecydowałem się jeszcze, a można trochę tak, trochę tak?
+: VAPORWAVE2 -: lukwin99, Tomasz396, Mikus298, Martin426
@killspoderman: to zależy.
Jest kilka sposobów usunięcia konta :
1. Usuwasz konto i nie możesz się zalogować.
2. Usuwasz konto i możesz się zalogować.
3. Usuwasz konto i tylko w 37 % możesz się zalogować.
4. Usuwasz konto i tylko w 83 % możesz się zalogować.
Są jeszcze inne metody usuwania konta których jeszcze nie znam, ale bądź uparty i dowiaduj się dalej .
+: shanella, killspoderman, fanzonun, aloszka -: Tomasz396, Mikus298, Martin426 więcej (2)
@horteksic: Dziękuję colego
Jak usunąć konto na milanosie? Bo szukam w opcjach ale nigdzie nie widzę formularza...
#gownowpis
-: shanella, Tomasz396, fanzonun, Mikus298, Martin426, Mi175 więcej (1)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
PodglÄ…d | Rozmiar pliku: 79 KB
+: fanzonun, zbyszko17, johny11palcow -: shanella, Tomasz396, Mikus298, Martin426, Mi175 więcej (3)
Szukam pełnej ost walki jędrzejczyk kowalkiewicz i MC gregora poda ktoś link gdzie można obejrzeć?
+: fanzonun, JanuszNowak
Jakie są skutki usunięcia konta na milanosie? Pytam bo nie chcę mieć sprawy sondowej potem #gownowpis
+: VAPORWAVE2, redoxdajmibuziakamp3, aloszka -: slipdog123, emantes, Tomasz396, shanella, lukwin99, Mikus298, Martin426, Mi175 więcej (6)
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptacjÄ™ Regulaminu
k...nponad 10 lat temu
Jak na milanosie?
A. usunąć konto
B. usunąć konto
C. usunąć konto
D. usunąć konto
+: VAPORWAVE2, aloszka -: fanzonun, Tomasz396, shanella, Mikus298, lukwin99, Martin426, JanuszNowak, Mi175, johny11palcow więcej (6)
VAPORWAVE2
ponad 10 lat temu
@killspoderman: biorę koło ratunkowe pól na pół
-: Tomasz396, shanella, Martin426, JanuszNowak, Mi175, johny11palcow więcej (1)
k...nponad 10 lat temu
@VAPORWAVE2: Pozostały odpowiedzi:
A. usunąć konto
oraz
D. usunąć konto
-: Tomasz396, shanella, Mikus298, Martin426, JanuszNowak
VAPORWAVE2
ponad 10 lat temu
@killspoderman: to może... odpowiedzi ankietownych jeszcze
-: Martin426, JanuszNowak
k...nponad 10 lat temu
@VAPORWAVE2: 50% A 50% D
+: VAPORWAVE2 -: Tomasz396, Martin426, JanuszNowak
k...nponad 10 lat temu
@VAPORWAVE2: niestety nie można skorzystać z telefonu do przyjaciela, gdyż nasz dzisiejszy gracz nie ma przyjaciół XDD
+: aloszka, VAPORWAVE2 -: Tomasz396, shanella, Martin426, JanuszNowak więcej (1)
VAPORWAVE2
ponad 10 lat temu
@killspoderman: no to odpowiedź D bo mi się z xD kojarzy
xD
+: killspoderman -: Tomasz396, shanella, Martin426, JanuszNowak
aloszka
ponad 10 lat temu
"niestety nie można skorzystać z telefonu do przyjaciela, gdyż nasz dzisiejszy gracz nie ma przyjaciół XDD"
@killspoderman: made my day
+: VAPORWAVE2, killspoderman, JanuszNowak -: shanella, Martin426
k...nponad 10 lat temu
@aloszka: Rozbawić @aloszka to jak wygrać z rakiem
+: hopin8krzys, aloszka -: Martin426
aloszka
ponad 10 lat temu
@killspoderman: że taka sztywna jestem?