|
|
Podgląd | Rozmiar pliku: 61 KB
+: fanzonun, killspoderman, Hajdzik, johny11palcow -: shanella, emantes, Tomasz396, Mikus298, slipdog123, Mi175, JanuszNowak więcej (6)
@redoxdajmibuziakamp3: ale to jest wuwuwu milanos peel slesz wpisy xD
-: Mi175, JanuszNowak
@VAPORWAVEczwarty: Wiem, ale wydawało mi się, że jak dam "miniblog", to będzie bardziej klarowne. Pozdrawiam.
-: Mi175, JanuszNowak
Witam. Dzisiaj w podbazie miałem lekcje od 8:50, więc się nie udało, ale jutro zaczynam pszyrą o 8:00, więc noszę się z zamiarem pójścia do McDonald's po darmową kanapkę. Jako że mam rozum i godność człowieka, chcę też dokupić coś na normalnych zasadach. I tu pojawia się moje pytanie: ile kosztuje najtańsza rzecz w McDonald's? Pozdrawiam.
-: shanella, Tomasz396, Mikus298, slipdog123, Mi175, JanuszNowak, johny11palcow więcej (2)
Wykop peel fajna stronka polecam. @aloszka dostałam tam bana hehe
-: fanzonun, emantes, shanella, Tomasz396, Jonny-Bravo, Mikus298, Mi175 więcej (2)
o ch#% wam chodzi?
+: VAPORWAVEczwarty, SofaSofa, Lubie374 -: shanella, Tomasz396, Mikus298, emantes, fanzonun, Mi175 więcej (4)
Podgląd | Rozmiar pliku: 55 KB
+: LongFarewell, shanella, fanzonun, Mi175 -: maycell, slipdog123, johny11palcow więcej (2)
#gownowpis na dziś
nie patrz biernie, jak życie spierdala ci przez palce
+: VAPORWAVEczwarty, hopin8krzys -: Tomasz396, pasi17, Mikus298, shanella, fanzonun, Mi175 więcej (3)
Ile miejsc jest na ziemi ile krain i dróg ile szczytów i dolin?
#gownowpis
+: VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, shanella, Mikus298, fanzonun, Mi175 więcej (1)
@UfoLudek-z-kosmosu: na pewno istnieje tylko jedno miejsce, tam gdzie aktualnie jestem, co do reszty mogę tylko wierzyć, że istnieją
Ogólnie to milanos.pl to bardzo fajna stronka, tylko jedna sprawa mnie nurtuje i nie daje mi spać. Mianowicie, jak usunąć konto?
#gownowpis
+: maycell, UfoLudek-z-kosmosu, aloszka, SofaSofa -: Tomasz396, slipdog123, shanella, emantes, Mi175, XDDDDDDDDDDDDD więcej (5)
@killspoderman: xddddddddddddddd
+: VAPORWAVEczwarty, killspoderman -: shanella, emantes, Tomasz396, Mi175 więcej (1)
@killspoderman: jako tako, postarzeli my sie w weekend o kolejny rok :/
ej właśnie, skoro tak wypytujesz o usunięcie konta na milanosie
to może wiesz jak to działa na wypoku
od usunięcia mam 30 dni, żeby się zalogować i nie stracić konta
a jeśli się np. dziś zaloguje i znowu usunę to od nowa mam 30 dni? czy jest limit jakiś na to? 
@PyraPrzeznaczenia Ty na pewno się znasz, Ty byś wiedziała, jak nie odpiszesz tu, to @killspoderman zapytasz koleżankę na mirko o to?
ode mnie
@killspoderman: ciekawe czy tutaj są bany za multikonta
@redoxdajmibuziakamp3: za to dostaniesz wyjątkowo plusa - bo nie jest to trollwpis
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Mikus298
ponad 10 lat temu
#hlejemmorde:
+: fanzonun, Tomasz396, shanella, Mi175, banshee -: slipdog123 więcej (1)