Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl
  • Poczekalnia1
  • Kanały
  • Hity
  • Miniblog
  • Szukaj
  • Zaloguj
    • Wyglad: Jasny
  • #smieszne #rundown #ekstremalne #polska #pojazdy #zwierzeta #faile #wypadki #sport #rosja #parodie #polityka #psy #koty #muzyka #polskiedrogi #kobiety #policja #pilkanozna
  • #dzieci #smiesznereklamy #kabarety #ciekawostki #usa #samochod #walki #wojna #kompilacje #galerieciekawe #ukraina #taniec #talenty #nauka #youtube #motoryzacja #wypadek #kompilacja #reklama #technologia
  • #gry #historia #ukrytakamera #rozrywka #chiny #wpadkitv #samochody #panibarbara #dziewczyna #podroze #swiat #praca #gra #usuniete #ludzie #wpadki #warszawa #filmy #kierowca #telewizja
  • #rap #wpadka #alkohol #wynalazki #japonia #bekazpisu #piwo #rower #zart #mecz #niesamowite #lapucapu #mamtalent #jedzenie #niemcy #galeriesmieszne #mma #impreza #piosenka #zima #vlog
#MINIBLOG
wszystko najpopularniejsze
  • Dissmised196

    Dissmised196

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    Widzę, że dobrze wam idzie te usuwanie konta. Niektórych widzę że już 3 razy się logują z powrotem xD
    #gownowpis

    +: TRNBB, aloszka, slipdog123, VAPORWAVEczwarty -: shanella, Tomasz396 więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

  • slipdog123

    slipdog123

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Dissmised196: dokładnie tak sie usuwają, że co chwila coś piszą i dodają góra tydzień i wróci to z podkulonym ogonem

    +: Dissmised196 -: Martin426, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @slipdog123: Podkulać ogon to mogą "śpiące pieski"

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • slipdog123

    slipdog123

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Tomasz396: ojeeej chyba z tych nerwówó usunę konto i będe co chwila tu zagladał zeby cos pisać och jakie to straszne Serio, od tego pracy nie znajdziesz i bedziesz dalej bezrobotny haha

    -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @slipdog123: Widze dalej żal cię gryzie że ludzie lepiej sobie życie ułożyli od ciebie nieudaczniku

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • slipdog123

    slipdog123

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Tomasz396: i dlatego ciagle mienroto tu jestes i piszesz po nocach ze nadal bezrobotny haha masz fantastyczne zycie, bezrobotni w Afganistanie ci zazdroszcza tępoto W ramach protestu usun konto... i co 5 minut tutak zagladaj haha

    -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @slipdog123: Żal dupsko ściska widzę Ja nie wychodząc z domu mam minimum dwa razy większą wypłatę od ciebie przychlaście Tu cię boli od dawna ... pies to pies jednak, wiecznie węszy i szczeka

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • slipdog123

    slipdog123

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Tomasz396: bezrobotny tomuś, jedynych kolegów jakich znalazł to na na milanosie jak to było ostatnio? ,, nie odzywam sie do ciebie bo od miesiac nie moge sie doprosic o skypa" buuuu biedaczek tupnij nózka i usuń konto ale zagladaj tu co chwila bo cóz innego miernoto jako bezrobotny masz do roboty haha

    -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @slipdog123: Bezmózgi kundlu, jak już mówiłem nie wyłażąc z domu mam tyle że takiego patologicznego śpiącego psa kupiłbym w mgnieniu oka zazdrość cię kiedyś zabije

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • slipdog123

    slipdog123

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Tomasz396: co tam sapiesz bezrobotna tepoto? nie chcą ci dać swojego skypa? buuuu jakie to smutne, na znak protestu usuń konto ! moze ktoś sie nad toba zlituje i na swieta zadzwoni buuuuu

    -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @slipdog123: Tradycji musi stać się zadość ... kundel już tylko powtarzać się potrafi i zero argumentów ... zero merytoryki (znasz takie trudne słowo ćwoku?) ... zazdrościsz mi bardziej zarobków czy sposobu życia? jak to jest nieudaczniku?
    P.S. wiem że jesteś niedorozwinięty i masz wodogłowie, ale buuuuczysz jak dziecko

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • slipdog123

    slipdog123

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Tomasz396: chłopaczek się popłakał i usunał konto bo mu milanosa ukradliiiiii i nikt nie chce wesprzec go w bezrobociu i zadzwon na skajpaaaa, jakie to smutne moze tupnij nózka i schowaj sie pod spodnice do mamusi buuuuuu xD

    -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @slipdog123: Jak już mówiłem, nudny jesteś... szkoda że nie można na poziomie się powydurniać bo zaciąłeś się już na pierwszym komentarzu jak taka katarynka, nakręcony i pie#^_#li_ w kółko to samo czub

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • slipdog123

    slipdog123

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Tomasz396: biedaczek, rozpłakał sie bo od roku jest bezrobotny i nikt do niego nie dzwoni na skajpa buuuuu Po prostu jesteś miernotą zza monitora hahaha

    -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @slipdog123: Powiedz mi to w oczy "kozaku" srasz pod siebie na samą myśl ...

    Odpowiedź
    • Link

  • slipdog123

    slipdog123

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Tomasz396: a da ci mamusia z kieszonkowego na bilet i naprawe zebów? serio, nei kazdy jest taką miernotą zza monitora jak ty haha

    -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [15]
  • pasi17

    pasi17

    ponad 10 lat temu
     
    4   

    #zmianynamilanosie

    Co jest grane, wszyscy kasują swoje konta? A może to jakiś milanosowy wirus

    +: VAPORWAVEczwarty, Tomasz396, Jonny-Bravo, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Jonny-Bravo

    Jonny-Bravo

    ponad 10 lat temu
     
    3

    @pasi17: obrazili się bo pokazuje kto daje plusy i minusy w miniblogu

    +: emantes, VAPORWAVEczwarty, slipdog123, Dissmised196 -: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • pasi17

    pasi17

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Jonny-Bravo: Ja daję plusy tym co mądrze piszą. A tym co ciągle spamują głupotami to od razu minus Ja tam nie mam nic do ukrycia Mi to nie przeszkadza. Poza tym wprowadzili pokazywanie plusów i minusów a nie wprowadzili dalej pisania na priv i edytowania wpisów...

    +: Tomasz396, shanella -: slipdog123

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Jonny-Bravo: Co Ty wygadujesz? Doskonale wiesz że nie chodzi tutaj o to ...

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • pasi17

    pasi17

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Tomasz396: Ty Tomasz też? Co to się porobiło.Wbij na skajpa

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @pasi17: i dokładnie o to poszedł dym, zielone trolle z wykopu miały wszystko na kiwnięcie palca, mogą spamować, mogą zaśmiecać stronę gównowpisami (za co normalnie byłby ban), mogą obrażać i luzik, są nietykalni... a my od zasranego roku jak nie lepiej o jakieś głupie pw się nie możemy doprosić... strona spadła na psy i o to jest cała afera

    +: Tomasz396 -: Jonny-Bravo, slipdog123

    Odpowiedź
    • Link

  • amp

    amp

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @pasi17: odkryli że można się buntować poprzez "usunięcie" konta, ale tak naprawde dalej postować
    coś jak dzieci nacinające sobie skórę żyletkami

    +: slipdog123 -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • pasi17

    pasi17

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @shanella: Ci z wykopu też zaczynają mnie wkurzać, większość to jakaś gimbaza... Nie mówię, że wszyscy, ale z tego co widać to zdecydowana większość. Jakby admin zrobił selekcje, zostawił tych "normalnych" a usunął "gimbaze" to życie stało by się piękniejsze

    +: Tomasz396 -: slipdog123

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @amp: Jak ćwoku dorośniesz to zrozumiesz różnicę między buntem, a zwyczajnym zmienieniem serwisu na inny ... niestety konto nie usuwa się tutaj automatycznie, więc jeszcze mamy miesiąc na ponabijanie się z takich durni jak ty

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @pasi17: Wszystko kiedyś się kończy Marcinku Strona stała się drugą po wykopie zj@%aną stroną ... nawet cda jest ciekawszy teraz, co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia ...

    +: shanella -: Jonny-Bravo

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @amp: gość z dala niech się nie wpie**ala

    +: Martin426, VAPORWAVEczwarty, Tomasz396 -: slipdog123

    Odpowiedź
    • Link

  • Dissmised196

    Dissmised196

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @shanella: to wolna strona, nie kółko wzajemnej adoracji, każdy może się wypowiadać jak chce i kiedy chce.

    +: Jonny-Bravo, slipdog123 -: Martin426, shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Dissmised196: Dla mnie to nawet palca w dupę sobie możesz wsadzać ... pokazaliście doskonale że ścierwa z was, więc na szacunek nie liczcie ...

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • VAPORWAVEczwarty

    VAPORWAVEczwarty

    ponad 10 lat temu
     
    3

    @shanella: to przysłowie xD
    poprawiło mi humor

    +: Tomasz396, shanella, Dissmised196

    Odpowiedź
    • Link

  • Dissmised196

    Dissmised196

    ponad 10 lat temu
     
    -2

    @Tomasz396: Nie? A co "zrobiliśmy" (bo z jakiegoś powodu zwracasz się do mnie w drugiej osobie liczby mnogiej)?

    +: slipdog123 -: Martin426, shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Dissmised196

    Dissmised196

    ponad 10 lat temu
     
    -2

    @Tomasz396: Ale w sumie jak chcesz, mogę zacząć oceniać "was" przez pryzmat naszego ulubionego użytnika @Piotr1980 xD

    +: slipdog123 -: Martin426, shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @VAPORWAVEczwarty: Od jakiegoś czasu już tak patrzę ... każdy ma swoje minusy, ale Ty z nich wszystkich to najmądrzejszy tutaj przybyłeś Nie zaniżasz poziomu jak "reszta" zielonek.

    +: VAPORWAVEczwarty

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @VAPORWAVEczwarty: heh, no ok ok pamiętam tamto sorry

    +: VAPORWAVEczwarty, Tomasz396 -: slipdog123

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Dissmised196: Masz jednego, a ja mogę powymieniać z 10 z pamięci wykopowych imbecyli ... czujesz różnicę?

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Dissmised196

    Dissmised196

    ponad 10 lat temu
     
    -2

    @Tomasz396: to dajesz

    +: slipdog123 -: Martin426, shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Dissmised196: Musiałbym być tobą

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Dissmised196

    Dissmised196

    ponad 10 lat temu
     
    -2

    @Tomasz396: Ok to ja zacznę od wymieniania milanosowych imbecyli żeby cię może zachęcić: @Tomasz396 @banshee @shanella no i w sumie więcej tutaj użytkowników nie ma, ale może przynajmniej cię zachęciłem

    +: slipdog123 -: Martin426, Tomasz396, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Dissmised196: To mało jak widzisz... a wykop same szmaty i cwaniaczki internetowe Koledzy na podwórku muszą ci sikać na głowę że flustrację rozładowujesz w gownowspisach Wpadliście grupką i kozaczyć chcieliście? Elokwencji wam młodzieniaszki brak

    +: pasi17, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Dissmised196

    Dissmised196

    ponad 10 lat temu
     
    -2

    @Tomasz396: Masz rację, jesteśmy sektą z wykop.pl która chce zniszczyć i przyporządkować sobie strony internetowe typu milanos.pl.
    Weź zejdź na ziemię i przestać gadać bzdury xD Nie wiem w jaki sposób ty traktujesz milanos, ale chyba trochę za poważnie.

    +: VAPORWAVEczwarty -: Martin426, shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Dissmised196: Kiedyś traktowałem to poważnie, fakt. Czasy jednak się zmieniają Bawcie się dobrze ...

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Dissmised196

    Dissmised196

    ponad 10 lat temu
     
    -3

    @Tomasz396: Jeśli traktowałeś stronę ze śmiesznymi dowci#^mi na poważnie to trochę mi ciebie nawet szkoda.

    -: Martin426, Tomasz396, shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Dissmised196: Za to mi ciebie wcale... jesteś taki na własne życzenie.

    +: shanella

    Odpowiedź
    • Link

  • Jonny-Bravo

    Jonny-Bravo

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @pasi17: no tak, ale jak ty chcesz robić selekcje, z tego co widzę to ci co obrażają są banowani, inni trolluja, ale za trollowanie dawać bana to bez sens, nie jesteśmy na Białorusi aby cenzorować wszystko Po prostu więcej luzy, to tylko internet

    +: XDDDDDDDDDDDDD

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [27]
  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    @shanella: cześć, miłego dnia ,niestety ktoś wykasował moje wpisy z tagiem #hlejemmorde szkoda ,trudno ,bym coś wam wstawił dla pocieszenia.

    +: VAPORWAVEczwarty, Tomasz396, Martin426, shanella -: aloszka, andrewm więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

  • fanzonun

    fanzonun

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Mikus298: hey, nikt niczego nie usuwał, sprawdzimy czemu tak się stało

    +: Mikus298, Tomasz396 -: slipdog123, Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • shanella

    s...a

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Mikus298: hejka, no to szkoda bo strasznie ciekawska ze mnie istota heh, nawet mi się nie chce komentować usunięcia tego tagu, również życzę miłego dzionka

    +: Tomasz396, Martin426 -: slipdog123

    Odpowiedź
    • Link

  • fanzonun

    fanzonun

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Mikus298: Hey, wszystkie co było w tagu zostało przywrócone. Ktoś znalazł pewien błąd i usuwał po kryjomu wpisy. Ale już go załataliśmy
    Dzięki za zgłoszenie.

    +: Mikus298

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [3]
  • Dissmised196

    Dissmised196

    ponad 10 lat temu
     
    0   

    Ej no jak to @Piotr1980 odszedł a ja nawet nie zdążyłem się pożegnać????mm?
    #freepiotr1980

    +: slipdog123, redoxdajmibuziakamp3, delpierdo -: shanella, Tomasz396, Martin426 więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    Jak Milanos ocenia moją nowa koszulkę?


    Podgląd | Rozmiar pliku: 132 KB

    +: slipdog123, redoxdajmibuziakamp3, ZranioneTruskawki, delpierdo -: Tomasz396, Martin426 więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

  • ZranioneTruskawki

    ZranioneTruskawki

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @UfoLudek-z-kosmosu: A z logo milanosa nie było?

    -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @ZranioneTruskawki: Takowej jeszcze nie znalazłem.

    +: slipdog123 -: Tomasz396, Martin426

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [2]
  • Jonny-Bravo

    Jonny-Bravo

    ponad 10 lat temu
     
    7   

    Żona do męża:
    - Jesteś najgorszym leniem jakiego znam. Pakuj się i wypierdalaj.
    -Ty mnie spakuj.

    #suchary

    +: shanella, delpierdo, Dimple, emantes, pasi17, zdzisiu, ZranioneTruskawki, VAPORWAVEczwarty, fanzonun -: Martin426, slipdog123 więcej (6)

    Odpowiedź
    • Link

  • Dimple

    Dimple

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Jonny-Bravo: Żona do męża:
    -Janusz wyniósłbyś śmieci.
    -No zlituj się Grażyna. Dopiero co zdążyłem usiąść.
    -A co robiłeś wcześniej?
    -Jak to co? Leżałem.

    +: VAPORWAVEczwarty, shanella, Jonny-Bravo -: Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • fanzonun

    fanzonun

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Jonny-Bravo: xD

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [2]
  • DelPiero

    D...o

    ponad 10 lat temu
     
    3   

    czemu pan Piotr ma bana? Nie zauważyłem żeby robił coś złego
    #freepiotr1980

    +: XDDDDDDDDDDDDD, slipdog123, redoxdajmibuziakamp3, amp, delpierdo, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426, emantes więcej (4)

    Odpowiedź
    • Link

  • delpierdo

    delpierdo

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @DelPiero: od alkoholu ginom ludzie, a od wpisów @piotr1980 jeszcze nikt nie zginol

    +: DelPiero, slipdog123 -: Tomasz396, Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • DelPiero

    D...o

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    hej @Piotr1980 dlaczego masz w nicku rocznik swoich rodziców

    +: aloszka, slipdog123, redoxdajmibuziakamp3, UfoLudek-z-kosmosu, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426, emantes więcej (3)

    Odpowiedź
    • Link

  • amp

    amp

    ponad 10 lat temu
     
    4   

    a gdyby tak usunąć konto na znak protestu, ale dalej byc aktywnym użytkownikiem i życzyć śmierci matkom innych?

    nie, to bez sensu...

    +: XDDDDDDDDDDDDD, slipdog123, delpierdo, VAPORWAVEczwarty, DelPiero, redoxdajmibuziakamp3 -: Martin426, emantes więcej (3)

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @amp: a gdyby tak na wykopie szczuć ludzi, robić sobie podśmiech#%ki i obmyślać plan jak spie#^_#li_ć milanosy a potem przyjść na milanosa i udawać dobrego i pokrzywdzonego aby potem mieć co kopiować na wykopa aby mieć następnego plusika .........

    nie, to bez sensu

    +: Tomasz396, Martin426, shanella -: redoxdajmibuziakamp3, amp, delpierdo więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @amp: Nigdy nie wchodziłem na Wykop, ale teraz sobie poczytałem, wiesz po tej lekturze wcale się nie dziwie @fanzonun że zmienił serwis, nie zamierzam nikogo szykanować , ale morze przystopój z tą nagonką bo się niesmacznie robi , apelować do reszty nie będę ale może dotrze do ciebie przynajmniej mi się wydaje że warto spróbować .


    Podgląd | Rozmiar pliku: 11 KB

    +: shanella, Tomasz396, Martin426 -: redoxdajmibuziakamp3, andrewm

    Odpowiedź
    • Link

  • amp

    amp

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Mikus298: sam morza nie przestopóję, ale ok, zrozumiałem że nagonka na ludzi piszących komentarze typu "modlę się żeby twoja matka zdechła" i ich klakierów plusujących te wpisy jest zła i trzeba ich głaskać bo to wartościowi użytkownicy

    +: aloszka

    Odpowiedź
    • Link

  • aloszka

    aloszka

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @amp:


    Podgląd | Rozmiar pliku: 89 KB

    Odpowiedź
    • Link

  • aloszka

    aloszka

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @amp: ten obrazek odnosi się do
    Twego posta źródłowego, abyś się stąd nia usuwał

    a co do screena z moją wypowiedzią nie była kierowana do ampa tylko do do tego co mnie zwyzywał, jak klikam odpowiedź, op się wywołuje automatycznie @Mikus298

    Odpowiedź
    • Link

  • amp

    amp

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @aloszka: eh, a już myslalem ze faktycznie masz mnie za uprzejmego

    Odpowiedź
    • Link

  • aloszka

    aloszka

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @amp: xD, zbyt zapętlony trolling już to dla mnie jest

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [7]
  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    0   

    @Piotr1980 pijany lub niespełna rozumu


    Podgląd | Rozmiar pliku: 38 KB

    +: slipdog123, DelPiero, amp, VAPORWAVEczwarty -: shanella, Tomasz396, Martin426, Piotr1980 więcej (3)

    Odpowiedź
    • Link

  • delpierdo

    delpierdo

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Piotr1980: dlaczego logujesz się na milanos.pl, żeby być niemiłym dla ludzi? @redoxdajmibuziakamp3:

    +: VAPORWAVEczwarty, redoxdajmibuziakamp3 -: Tomasz396, Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @redoxdajmibuziakamp3


    Podgląd | Rozmiar pliku: 7 KB

    +: slipdog123, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @redoxdajmibuziakamp3


    Podgląd | Rozmiar pliku: 15 KB

    +: slipdog123, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @redoxdajmibuziakamp3 ,


    Podgląd | Rozmiar pliku: 14 KB

    +: VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @redoxdajmibuziakamp3 ,,


    Podgląd | Rozmiar pliku: 15 KB

    +: VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426

    Odpowiedź
    • Link

  • DelPiero

    D...o

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @redoxdajmibuziakamp3: mi się wydaje że Piotr się pogniewał bo nie umieściłeś go w swoim avatarze, wcale mu się nie dziwię, brzydkie zachowanie z twojej strony

    +: redoxdajmibuziakamp3, amp, slipdog123, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426 więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [6]
  • « Poprzedni
  • 1
  • ...
  • 1566
  • 1567
  • 1568
  • 1569
  • 1570
  • 1571
  • 1572
  • ...
  • 1992
  • Następny »

NAJPOPULARNIEJSZE TAGI

#codziennaprzykrosc
41
#codziennytroll
7
#cowieczorneoddawaniekalunaryjfikaczu
3
#suchary
2
#hlejemmorde
2
#kosciol
1
#katolicy
1
#chrzescijanstwo
1
#dowcipy
1
#przemy
1
#codziennejebaniestaregokefira
1
#halo
1
#katolicyzm
1
#umniete
1
#dowcip
1
#mangowpis
1
#suchar
1
#elektronika
1
#codziennysnaut
1
#codzienneszkalowaniemoderacjiwykopu
1

Ostatnio popularne


Przydatne podstrony

  • Ranking użytkowników
  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Reklama
  • Kontakt
RSS

  •   Strona główna
  •   Poczekalnia
Nasi przyjaciele

  • Kreskówki
  • Praca domowa
  • Kiep
  • Straszna Gra
  • #zmianynamilanosie
Tu nas też znajdziesz


© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Logowanie

Logowanie za pomocą serwisów społecznościowych

Facebook
Google+
Twitter

Logowanie tradycyjne

Witamy!

Milanos.pl. Skorzystaj z szybkiej rejestracji.

Facebook
Google+
Twitter




Masz już konto? Zaloguj się.

Upload zdjęć

Zaloguj się aby dodawać zdjęcia!