|
|
#zmianynamilanosie
Co jest grane, wszyscy kasują swoje konta? A może to jakiś milanosowy wirus
@pasi17: obrazili się bo pokazuje kto daje plusy i minusy w miniblogu
+: emantes, VAPORWAVEczwarty, slipdog123, Dissmised196 -: Tomasz396
@Jonny-Bravo: Ja daję plusy tym co mądrze piszą. A tym co ciągle spamują głupotami to od razu minus
Ja tam nie mam nic do ukrycia
Mi to nie przeszkadza. Poza tym wprowadzili pokazywanie plusów i minusów a nie wprowadzili dalej pisania na priv i edytowania wpisów...
+: Tomasz396, shanella -: slipdog123
@Jonny-Bravo: Co Ty wygadujesz? Doskonale wiesz że nie chodzi tutaj o to ...
+: shanella
@Tomasz396: Ty Tomasz też?
Co to się porobiło.Wbij na skajpa
+: shanella
@pasi17: i dokładnie o to poszedł dym, zielone trolle z wykopu miały wszystko na kiwnięcie palca, mogą spamować, mogą zaśmiecać stronę gównowpisami (za co normalnie byłby ban), mogą obrażać i luzik, są nietykalni... a my od zasranego roku jak nie lepiej o jakieś głupie pw się nie możemy doprosić... strona spadła na psy i o to jest cała afera
+: Tomasz396 -: Jonny-Bravo, slipdog123
@pasi17: odkryli że można się buntować poprzez "usunięcie" konta, ale tak naprawde dalej postować
coś jak dzieci nacinające sobie skórę żyletkami
+: slipdog123 -: Martin426
@shanella: Ci z wykopu też zaczynają mnie wkurzać, większość to jakaś gimbaza... Nie mówię, że wszyscy, ale z tego co widać to zdecydowana większość. Jakby admin zrobił selekcje, zostawił tych "normalnych" a usunął "gimbaze" to życie stało by się piękniejsze
+: Tomasz396 -: slipdog123
@pasi17: Wszystko kiedyś się kończy Marcinku
Strona stała się drugą po wykopie zj@%aną stroną ... nawet cda jest ciekawszy teraz, co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia ...
+: shanella -: Jonny-Bravo
@amp: gość z dala niech się nie wpie**ala
+: Martin426, VAPORWAVEczwarty, Tomasz396 -: slipdog123
@shanella: to wolna strona, nie kółko wzajemnej adoracji, każdy może się wypowiadać jak chce i kiedy chce.
+: Jonny-Bravo, slipdog123 -: Martin426, shanella, Tomasz396
@Dissmised196: Dla mnie to nawet palca w dupę sobie możesz wsadzać ... pokazaliście doskonale że ścierwa z was, więc na szacunek nie liczcie ...
+: shanella
@shanella: to przysłowie xD
poprawiło mi humor
@Tomasz396: Nie? A co "zrobiliśmy" (bo z jakiegoś powodu zwracasz się do mnie w drugiej osobie liczby mnogiej)?
+: slipdog123 -: Martin426, shanella, Tomasz396
@Tomasz396: Ale w sumie jak chcesz, mogę zacząć oceniać "was" przez pryzmat naszego ulubionego użytnika @Piotr1980 xD
+: slipdog123 -: Martin426, shanella, Tomasz396
@VAPORWAVEczwarty: Od jakiegoś czasu już tak patrzę ... każdy ma swoje minusy, ale Ty z nich wszystkich to najmądrzejszy tutaj przybyłeś
Nie zaniżasz poziomu jak "reszta" zielonek.
@VAPORWAVEczwarty: heh, no ok ok pamiętam tamto
sorry
+: VAPORWAVEczwarty, Tomasz396 -: slipdog123
@Dissmised196: Masz jednego, a ja mogę powymieniać z 10 z pamięci wykopowych imbecyli ... czujesz różnicę?
+: shanella
@Tomasz396: to dajesz
+: slipdog123 -: Martin426, shanella, Tomasz396
@Tomasz396: Ok to ja zacznę od wymieniania milanosowych imbecyli żeby cię może zachęcić: @Tomasz396 @banshee @shanella no i w sumie więcej tutaj użytkowników nie ma, ale może przynajmniej cię zachęciłem
+: slipdog123 -: Martin426, Tomasz396, shanella
@Dissmised196: To mało jak widzisz... a wykop same szmaty i cwaniaczki internetowe
Koledzy na podwórku muszą ci sikać na głowę że flustrację rozładowujesz w gownowspisach
Wpadliście grupką i kozaczyć chcieliście? Elokwencji wam młodzieniaszki brak
@Tomasz396: Masz rację, jesteśmy sektą z wykop.pl która chce zniszczyć i przyporządkować sobie strony internetowe typu milanos.pl.
Weź zejdź na ziemię i przestać gadać bzdury xD Nie wiem w jaki sposób ty traktujesz milanos, ale chyba trochę za poważnie.
+: VAPORWAVEczwarty -: Martin426, shanella, Tomasz396
@Dissmised196: Kiedyś traktowałem to poważnie, fakt. Czasy jednak się zmieniają
Bawcie się dobrze ...
+: shanella
@Tomasz396: Jeśli traktowałeś stronę ze śmiesznymi dowci#^mi na poważnie to trochę mi ciebie nawet szkoda.
@Dissmised196: Za to mi ciebie wcale... jesteś taki na własne życzenie.
+: shanella
@pasi17: no tak, ale jak ty chcesz robić selekcje, z tego co widzę to ci co obrażają są banowani, inni trolluja, ale za trollowanie dawać bana to bez sens, nie jesteśmy na Białorusi aby cenzorować wszystko
Po prostu więcej luzy, to tylko internet
@shanella: cześć, miłego dnia ,niestety ktoś wykasował moje wpisy z tagiem #hlejemmorde szkoda ,trudno ,bym coś wam wstawił dla pocieszenia.
+: VAPORWAVEczwarty, Tomasz396, Martin426, shanella -: aloszka, andrewm więcej (1)
@Mikus298: hey, nikt niczego nie usuwał, sprawdzimy czemu tak się stało
+: Mikus298, Tomasz396 -: slipdog123, Martin426
@Mikus298: hejka, no to szkoda bo strasznie ciekawska ze mnie istota
heh, nawet mi się nie chce komentować usunięcia tego tagu, również życzę miłego dzionka
+: Tomasz396, Martin426 -: slipdog123
Ej no jak to @Piotr1980 odszedł a ja nawet nie zdążyłem się pożegnać????mm?
#freepiotr1980
+: slipdog123, redoxdajmibuziakamp3, delpierdo -: shanella, Tomasz396, Martin426 więcej (1)
Jak Milanos ocenia moją nowa koszulkę?
Podgląd | Rozmiar pliku: 132 KB
+: slipdog123, redoxdajmibuziakamp3, ZranioneTruskawki, delpierdo -: Tomasz396, Martin426 więcej (1)
@UfoLudek-z-kosmosu: A z logo milanosa nie było?
-: Martin426
@ZranioneTruskawki: Takowej jeszcze nie znalazłem.
+: slipdog123 -: Tomasz396, Martin426
Żona do męża:
- Jesteś najgorszym leniem jakiego znam. Pakuj się i wypierdalaj.
-Ty mnie spakuj.
#suchary
+: shanella, delpierdo, Dimple, emantes, pasi17, zdzisiu, ZranioneTruskawki, VAPORWAVEczwarty, fanzonun -: Martin426, slipdog123 więcej (6)
@Jonny-Bravo: Żona do męża:
-Janusz wyniósłbyś śmieci.
-No zlituj się Grażyna. Dopiero co zdążyłem usiąść.
-A co robiłeś wcześniej?
-Jak to co? Leżałem.
+: VAPORWAVEczwarty, shanella, Jonny-Bravo -: Martin426
czemu pan Piotr ma bana? Nie zauważyłem żeby robił coś złego
#freepiotr1980
+: XDDDDDDDDDDDDD, slipdog123, redoxdajmibuziakamp3, amp, delpierdo, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426, emantes więcej (4)
@DelPiero: od alkoholu ginom ludzie, a od wpisów @piotr1980 jeszcze nikt nie zginol
+: DelPiero, slipdog123 -: Tomasz396, Martin426
hej @Piotr1980 dlaczego masz w nicku rocznik swoich rodziców
+: aloszka, slipdog123, redoxdajmibuziakamp3, UfoLudek-z-kosmosu, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426, emantes więcej (3)
a gdyby tak usunąć konto na znak protestu, ale dalej byc aktywnym użytkownikiem i życzyć śmierci matkom innych?
nie, to bez sensu...
+: XDDDDDDDDDDDDD, slipdog123, delpierdo, VAPORWAVEczwarty, DelPiero, redoxdajmibuziakamp3 -: Martin426, emantes więcej (3)
@amp: a gdyby tak na wykopie szczuć ludzi, robić sobie podśmiech#%ki i obmyślać plan jak spie#^_#li_ć milanosy a potem przyjść na milanosa i udawać dobrego i pokrzywdzonego aby potem mieć co kopiować na wykopa aby mieć następnego plusika .........
nie, to bez sensu
+: Tomasz396, Martin426, shanella -: redoxdajmibuziakamp3, amp, delpierdo więcej (1)
@amp: Nigdy nie wchodziłem na Wykop, ale teraz sobie poczytałem, wiesz po tej lekturze wcale się nie dziwie @fanzonun że zmienił serwis, nie zamierzam nikogo szykanować , ale morze przystopój z tą nagonką bo się niesmacznie robi , apelować do reszty nie będę ale może dotrze do ciebie przynajmniej mi się wydaje że warto spróbować .
Podgląd | Rozmiar pliku: 11 KB
+: shanella, Tomasz396, Martin426 -: redoxdajmibuziakamp3, andrewm
@aloszka: eh, a już myslalem ze faktycznie masz mnie za uprzejmego
@Piotr1980 pijany lub niespełna rozumu
Podgląd | Rozmiar pliku: 38 KB
+: slipdog123, DelPiero, amp, VAPORWAVEczwarty -: shanella, Tomasz396, Martin426, Piotr1980 więcej (3)
@Piotr1980: dlaczego logujesz się na milanos.pl, żeby być niemiłym dla ludzi? @redoxdajmibuziakamp3:
+: VAPORWAVEczwarty, redoxdajmibuziakamp3 -: Tomasz396, Martin426
Podgląd | Rozmiar pliku: 7 KB
+: slipdog123, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426
Podgląd | Rozmiar pliku: 15 KB
+: slipdog123, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426
Podgląd | Rozmiar pliku: 14 KB
+: VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426
Podgląd | Rozmiar pliku: 15 KB
+: VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426
@redoxdajmibuziakamp3: mi się wydaje że Piotr się pogniewał bo nie umieściłeś go w swoim avatarze, wcale mu się nie dziwię, brzydkie zachowanie z twojej strony
+: redoxdajmibuziakamp3, amp, slipdog123, VAPORWAVEczwarty -: Tomasz396, Martin426 więcej (1)
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Dissmised196
ponad 10 lat temu
Widzę, że dobrze wam idzie te usuwanie konta. Niektórych widzę że już 3 razy się logują z powrotem xD
#gownowpis
+: TRNBB, aloszka, slipdog123, VAPORWAVEczwarty -: shanella, Tomasz396 więcej (1)
slipdog123
ponad 10 lat temu
@Dissmised196: dokładnie
tak sie usuwają, że co chwila coś piszą i dodają
góra tydzień i wróci to z podkulonym ogonem
+: Dissmised196 -: Martin426, Tomasz396
T...6ponad 10 lat temu
@slipdog123: Podkulać ogon to mogą "śpiące pieski"
+: shanella
slipdog123
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: ojeeej chyba z tych nerwówó usunę konto i będe co chwila tu zagladał zeby cos pisać och jakie to straszne
Serio, od tego pracy nie znajdziesz i bedziesz dalej bezrobotny haha
-: Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@slipdog123: Widze dalej żal cię gryzie że ludzie lepiej sobie życie ułożyli od ciebie nieudaczniku
+: shanella
slipdog123
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: i dlatego ciagle mienroto tu jestes i piszesz po nocach ze nadal bezrobotny haha
masz fantastyczne zycie, bezrobotni w Afganistanie ci zazdroszcza tępoto
W ramach protestu usun konto... i co 5 minut tutak zagladaj haha
-: Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@slipdog123: Żal dupsko ściska widzę
Ja nie wychodząc z domu mam minimum dwa razy większą wypłatę od ciebie przychlaście
Tu cię boli od dawna ...
pies to pies jednak, wiecznie węszy i szczeka
+: shanella
slipdog123
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: bezrobotny tomuś, jedynych kolegów jakich znalazł to na na milanosie
jak to było ostatnio? ,, nie odzywam sie do ciebie bo od miesiac nie moge sie doprosic o skypa" buuuu biedaczek
tupnij nózka i usuń konto
ale zagladaj tu co chwila bo cóz innego miernoto jako bezrobotny masz do roboty haha
-: Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@slipdog123: Bezmózgi kundlu, jak już mówiłem nie wyłażąc z domu mam tyle że takiego patologicznego śpiącego psa kupiłbym w mgnieniu oka
zazdrość cię kiedyś zabije
+: shanella
slipdog123
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: co tam sapiesz bezrobotna tepoto?
nie chcą ci dać swojego skypa? buuuu jakie to smutne, na znak protestu usuń konto ! moze ktoś sie nad toba zlituje i na swieta zadzwoni buuuuu
-: Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@slipdog123: Tradycji musi stać się zadość ... kundel już tylko powtarzać się potrafi i zero argumentów ... zero merytoryki (znasz takie trudne słowo ćwoku?) ... zazdrościsz mi bardziej zarobków czy sposobu życia? jak to jest nieudaczniku?
P.S. wiem że jesteś niedorozwinięty i masz wodogłowie, ale buuuuczysz jak dziecko
+: shanella
slipdog123
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: chłopaczek się popłakał i usunał konto bo mu milanosa ukradliiiiii
i nikt nie chce wesprzec go w bezrobociu i zadzwon na skajpaaaa, jakie to smutne
moze tupnij nózka i schowaj sie pod spodnice do mamusi buuuuuu xD
-: Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@slipdog123: Jak już mówiłem, nudny jesteś... szkoda że nie można na poziomie się powydurniać bo zaciąłeś się już na pierwszym komentarzu
jak taka katarynka, nakręcony i pie#^_#li_ w kółko to samo czub
+: shanella
slipdog123
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: biedaczek, rozpłakał sie bo od roku jest bezrobotny i nikt do niego nie dzwoni na skajpa buuuuu
Po prostu jesteś miernotą zza monitora hahaha
-: Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@slipdog123: Powiedz mi to w oczy "kozaku"
srasz pod siebie na samą myśl ...
slipdog123
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: a da ci mamusia z kieszonkowego na bilet i naprawe zebów?
serio, nei kazdy jest taką miernotą zza monitora jak ty haha
-: Martin426