|
|
Od kilku minut spadają mi różne rzeczy z półek; chyba wujek Anton przyszedł mnie odwiedzić.
#gownowpis
+: VAPORWAVE2
@VAPORWAVE2: może lepiej nie,bo mogę uchwycić na filmiku coś,co nie chce być widoczne
+: VAPORWAVE2
elo
#gownowpis
Podgląd | Rozmiar pliku: 8 KB
+: LongFarewell, DelPiero, bednarz2000, VAPORWAVE2, XDDDDDDDDDDDDD -: emantes więcej (1)
EJ wykopki, nie szanuję wykop peel, ale mam sprawę
muszę wrzucić dzisiaj post, może ktoś zaufany (xD) użyczyć konta? :/
Wysłałbym całość na maila jakoś wieczorem 
#wykop
@wcaleniedonedslon: nie zesraj się dałnedslon
@wcaleniedonedslon: no, słucham, dokończ
@wcaleniedonedslon: no ja jestem zaufany dondeslonie ;>
@wcaleniedonedslon: mojego maila znajdziesz na moim zbanowanym koncie @WedlowskaMilka hihi
@WedlowskaMilka: to wysyłam, Twój kumpel wstawi na mirko? :3
@wcaleniedonedslon: Hihi zmienić Ci "magnez" na "magnes"? xD
bo tak się pisze do tego na lodówkę, a magnez to pierwiastek chemiczny hihi
@WedlowskaMilka: ehh to zmień XD
btw. serduszka się nie wysyłają na milanosie :
@wcaleniedonedslon: jakby coś jeszcze to na mail Ci wyślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#quokkanadzis
Dzisiaj kuoka z Pikachu
Podgląd | Rozmiar pliku: 139 KB
Joł skurwysyny wy głupie ku%_#sy_
Wy kurwy j@%ane wy dwa madasy
Poznań Jeżyce wy głupie ch#%e
Wy głupie kurwy księża burżuje
Poznań Poznań Grunwald i Jeżyce
To dwie najbardziej po#^@ane dzielnice
Jeżeli tu wejdziesz ty głupi ch#%u
To musisz wiedzieć że tu k$^@a nie żartują
Liroy Liroy ten j@%any muthafucka
Może mi skoczyć na snacka zwierzaka
A jego rozj@%ana kielecka ekipa
Może szukać gówna na poznańskich śmietnikach
+: XDDDDDDDDDDDDD -: emantes, mfek00, Mikus298
Elo elo tutaj podwójne zero xD #gownowpis
+: LongFarewell, bednarz2000, XDDDDDDDDDDDDD, laVey, Qrin, wcaleniedonedslon więcej (1)
hej @wcaleniedonedslon mogłabyś przekazać moją wiadomość na mirko?
a nie, czekaj
+: osevhsa, hopin8krzys, XDDDDDDDDDDDDD, laVey, Qrin, wcaleniedonedslon, VAPORWAVEczwarty, WedlowskaMilka więcej (3)
@DelPiero: heh DelPiero ten Twój humor
@DelPiero: jesteś taki nieśmieszny. Trochę współczucia no
@wcaleniedonedslon: lepszy niż twój
+: XDDDDDDDDDDDDD, laVey, wcaleniedonedslon -: WedlowskaMilka
@DelPiero: raczej nie, to Ciebie zminusowano
@wcaleniedonedslon: minusy od milki nie mają żadnej wartości
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
WedlowskaMilka
ponad 10 lat temu
MIlanos jest o tyle fajny, że można wołać samego siebie i poczuć się jakby się było znanym i lubianym hihi lenny
#gownowpis
+: VAPORWAVE2, LongFarewell, hopin8krzys, Qrin, laVey, bednarz2000 więcej (1)