|
|
w usa nawet umiera się lepiej, przecież taki undertaker jak to brzmi - zaj@%iście, do tego taki wrestler był. a u nas? a u nas grabarz, taki tam typ z łopatą chodzi, wódki się napije, w kalesony spierdzi
+: VAPORWAVE2, delpierdo
#witam się
jestem pierwszy raz w tych internetach
Czy @Piotr1980 lubi małe dziewczynki z warkoczykami?
+: VAPORWAVE2, XDDDDDDDDDDDDD, ZNANYREZYSER, slipdog123 -: Mikus298
@redoxdajmibuziakamp3: @Piotr1980 to najkulturalniejsza osoba jaką spotkałem w internecie. Proszę zaprzestać go szkalować.
@redoxdajmibuziakamp3:
Daj sobie już spokój z wycieczkami ,może dosyć
Podgląd | Rozmiar pliku: 125 KB
+: redoxdajmibuziakamp3, VAPORWAVE2, bazylo, delpierdo, Marianoltaliano, Mikus298 więcej (1)
@LongFarewell: nie bity ten mercedes benc? da się założyć LPG?
@redoxdajmibuziakamp3: panie, igła. Niemiec lekarz tylko do kościoła jeździł i potem do granicy gonił, bo się rozmyślił.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
SzczwanyLisc
ponad 10 lat temu
Kto mi ukradł marzenia do ch#%a?
#gownowpis:
+: XDDDDDDDDDDDDD -: Tomasz396
XDDDDDDDDDDDDD
ponad 10 lat temu
@SzczwanyLisc: Jan Paweł II
+: VAPORWAVE2, SzczwanyLisc