A wszystko to zaczęło się od zabawkowego Grand Prix F1, rozgrywanego na torze w jednym z biur.

Nie zawsze działa tak jak powinna, ale życzenia spełnia
3

Lotto - Harley Davidson
, przez @oldmilanos 18 komentarze

Wygrywając w loterii można spełnić swoje wszystkie najskrytsze marzenia, bez względu na jakiekolwiek przeszkody.
3

Przepłynął 57,5m pod lodem
, przez @oldmilanos 34 komentarze

Holender Wim Hof jest posiadaczem rekordu Guinessa w pływaniu pod lodem. Jego wynik 57,5m został ustanowiony przy temperaturze powietrza -12 stopni Celcjusza.
3

Rzut z połowy boiska za 77,777 dolarów
, przez @oldmilanos 38 komentarze

Rhett Brown zgranął ponad 70 tysięcy "zielonych", po tym jak trafił do kosza z połowy boiska w przerwie meczu NBA. Nawet po odliczeniu podatku z wygranej to wci ...
#
3

Prawdziwy pechowiec
, przez @oldmilanos 8 komentarze

Jak mawia Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju - "Jak ktoś ma pecha to i palec w du.ie złamie".
3

Co za dzewo
3

Rozgrzewkowe rzuty z połowy boiska gwiazd NBA
, przez @oldmilanos 25 komentarze

Dwight Howard i Lebron James - dwie gwiazdy parkietów NBA - zachwycają publiczność nie tylko podczas meczów, ale już w trakcie rozgrzewki przedmeczowej.
#
3

Fantastyczny rzut Devina Harrisa
, przez @oldmilanos 20 komentarze

Tym rzutem, w ostatniej sekundzie meczu z połowy boiska, Devin Harris zapewnił zwycięstwo swojej drużynie New Jersey Nets nad Philadelphią 76ers 98:96.
#
3

Bud Light - Drzewo
, przez @oldmilanos 12 komentarze

Bo nic nie smakuje tak dobrze, jak piwo prosto z drzewa.
3

Jeremy Lusk - Ostatni skok

Do tragicznego wypadku doszło podczas zawodów X-Knight Freestyle, gdzie w wyniku rozległych obrażeń w skutek groźnego upadku, zmarł Jeremy Lusk.
#
3

Reporterka trafiona piłką
, przez @oldmilanos 31 komentarze

W pierwszym momencie zareagowała jak typowa panikara. Jednak później, starała się zachować zimną krew.
3

Kobieto podaj mi piwo!
, przez @oldmilanos 22 komentarze

Kiedy Twoja kobieta nie może podejść do lodówki, niech lodówka podejdzie do Twojej kobiety.
3

Siatkarka zemdlała podczas wywiadu
, przez @oldmilanos 19 komentarze

Nadmiar emocji, słoneczna pogoda, oraz wysiłek po meczu siatkówki plażowej zrobiły swoje.