|
|
Chyba przestanę przez jakiś czas wchodzić na wykop bo boję się, że wpadnę w platynę tak jak @laVey, za tego screena moderacja pewnie mnie obserwuje
+: mfek00, laVey, slipdog123 -: Tomasz396, redoxdajmibuziakamp3
@laVey: ja wiem, że nie, ale pewnie mnie obserwują, bo jak to tak można nazwać ten szanowany przez wielu użytkowników k$^@ami j@%anymi
+: laVey, slipdog123 -: redoxdajmibuziakamp3
@laVey: i w sumie to bym się nie zdziwił gdybym za tamto dostał bana xdd z moderacją nigdy nie wiadomo
+: laVey, slipdog123 -: redoxdajmibuziakamp3
@mfek00 dostaniesz kopa w dupę zaraz za to szkalowanie Elona na wykopie
+: mfek00, Buraczak, TURKI, gownowpis, gejrobal, bednarz2000 -: Miki319 więcej (2)
@mfek00 przej@%iesz sobie zaraz
+: mfek00, laVey -: redoxdajmibuziakamp3
@mfek00 14 marca będę się z Ciebie śmiał z @laVey, zobaczysz jak Elon poleci
+: laVey -: redoxdajmibuziakamp3
@laVey: no czternastego leci
mam nadzieję przynajmniej, bo znowu ten mfek będzie się śmiał ://
+: laVey -: redoxdajmibuziakamp3
Zjadłem sobie naleśnika z serem odgrzanego na masełku na złocisty kolor bardzo smaczne śniadanko ale chyba zjem sobie jeszcze kanapkę jakąś polecam wszystkim zjeść śniadanko
+: CieWszystkieChwileTe, laVey, slipdog123, mikii319, gownowpis -: nielubiesernika, Miki319, redoxdajmibuziakamp3 więcej (3)
a zapomniałem polałem sobie jeszcze tego naleśnika miodem pszczelim spadziowym z gór
+: laVey, slipdog123, mikii319, gownowpis -: Miki319, redoxdajmibuziakamp3 więcej (1)
tego milanosa sobie ukochałem
+: anym0us, Pai-Mei, gownowpis, CieWszystkieChwileTe, VAPORWAVEczwarty -: slipoog123, Miki319 więcej (2)
sorki że tak tego ale przyroda nie lubi próżni i hejterzy muszą być
+: killspoderman, CieWszystkieChwileTe, bednarz2000, Tooms -: Miki319
co tu się odwala dzisiaj?
Podgląd | Rozmiar pliku: 10 KB
+: TURKI, killspoderman, redoxdajmibuziakamp3, DelPiero, widowmaker, bednarz2000, slipdog123, niepiotrfronczewski, gownowpis, VAPORWAVE2, laVey, walesalech więcej (7)
@CieWszystkieChwileTe: szkalujemy mikiego
+: CieWszystkieChwileTe, killspoderman, slipdog123, gownowpis
@matildah: powiadomienie prawie dało mi zawał
@CieWszystkieChwileTe: Które są na nie bo chce jak anioła głos usłyszałem jąyyyyą powiedziała patrz - tak to oooon na rozstaju dróg stoi dobry Bóg on pokazę Ci drogeeyyyyyyye
DDDDDDDDDDDDD
@CieWszystkieChwileTe: lol cenzuruje mi ksywe ej wez cos ktos
@g#%robal: lol gownowpis nie cenzuruje a g#% już tak? XDDD
+: gejrobal
@CieWszystkieChwileTe: widocznie ktos z moderacji wykopu robi tu na drugi etat
nie mówiłem Wam, ale ogólnie to jestem na tej diecie, że się robi tak:
-nic nie wpierdalam
-potem wpierdalam
-potem znowu nic nie wpierdalam
-i idę spać
podobno zdrowo tak jest.
+: bednarz2000, VAPORWAVE2 -: Miki319
@Lasha: spróbuję może wyleczę raka
@killspoderman: nie bądź taki mądrala że niby myślisz że ja nie wiem
+: killspoderman -: Miki319
@killspoderman: no idzie mi nawet nawet, jestem tak w połowie drogi do tego ile bym chciał. jeszcze żebym, hehehehehe, ćwiczył coś
-: Miki319
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Lasha
ponad 9 lat temu
Wy tu pierdu pierdu a nie zauważyliście, jak Elon zgrubł? XDDD
cóż, niektóre lubią puchatych misiaczków
+: VAPORWAVE2, laVey, bednarz2000, mfek00 -: Miki319, redoxdajmibuziakamp3 więcej (1)
laVey
ponad 9 lat temu
@Lasha: ale bym się do niego przytuliła :3
+: Buraczak, Lasha -: Miki319
B...kponad 9 lat temu
@Lasha ktoś tu chce oberwać rakietą
+: Lasha, laVey -: redoxdajmibuziakamp3
Lasha
ponad 9 lat temu
@Buraczak: albo zamoczyć rakietę XDDD
+: laVey -: Miki319
B...kponad 9 lat temu
@Lasha: zaraz k$^@a powiem Elonowi żeby rakietę skierował Ci na głowę zamiast na barkę, nie szkaluj Elona ch#%u
+: laVey -: Tomasz396, redoxdajmibuziakamp3
laVey
ponad 9 lat temu
@Lasha: ja już nie raz pisałam,że chciałabym przelecieć się z Elonem
+: Buraczak, Lasha -: Miki319
laVey
ponad 9 lat temu
@Lasha: w ogóle zabawne jest to,że wolę takich suchoklatesów (plus nienawidzę się przytulać),ale do Elona bym się tuliła jak po#^@ana xD taki misiu z niego xD
-: Miki319
Lasha
ponad 9 lat temu
@laVey: z przytulaniem jest jednak tak że masz wybór czy z kimś chcesz czy nie xD być w jakimś tłumie albo jak ktoś się do ciebie za blisko przypierdala w normalnych kontaktach, to jest tragedia.
albo jak ktoś do mnie mówi a nie mam ochoty tego słuchać. dostaję j@%anych drgawek ze wściekłości od samego głosu.
+: laVey -: Miki319
laVey
ponad 9 lat temu
@Lasha: no mam wybór,ale ja ogólnie nie lubię,tu nie chodzi o jakieś przypadkowe tulenie
-: Miki319
Lasha
ponad 9 lat temu
@laVey: meh, stulej z Ciebie
ja zawsze mam ochotę ze wszystkimi jako tako wyglądającymi ludźmi rozumu i godności pie#^_#ln_ąć przytulaska
-: Miki319
mfek00
ponad 9 lat temu
@Lasha: tak to jest jak się wcina ciasteczko za każdego nieudanego Falcona XDD
@laVey
+: Lasha -: laVey, Miki319
laVey
ponad 9 lat temu
@mfek00: on zawsze będzie piękny
+: mfek00, Lasha -: Miki319, redoxdajmibuziakamp3