|
|
12 dni bez Milanosa i k$^@a dwa i pół tysiąca gownianych wpisów . Kiedy Wy stąd spie#^#licie w końcu ? Pieprzone zj@%y. Nie dziwię się ze na wykopie byliście trolami do banowania.
#pasta
+: bardzo, casadin, bednarz2000, dupahhehe, IzabelaWokulska, CoJaRobje, nolorito więcej (2)
@laVey: : ci#@& zyjaca tylko internetem i rankingami ha ha ha wyjdz cymbale z domu to szok przezyjesz cymbale ha ha ha ha pewnie koledzy pluja ci w pysk i sikaja na glowe dlatego tylko wirtualnie zyjesz lamusie
@bednarz2000: dupku czy Ty ślepy jesteś ? Dwa tygodnie nie miałem neta i jakoś przeżyłem. Jakie rankingi ? Od kilku lat dzięki synowi poznałem tajniki smartfonów i innych zabawek. Nie spodziewam się żebyście byli starsi od Bibera bo poziom waszych wypowiedzi jest świadczy właśnie o Was samych - dzieciaki i nic więcej. Myślisz że jak wyzwiesz mnie od cymbalow to w jakiś sposób mnie sprowokujesz ? Nic z tego Trollu. W necie możesz mnie wyzywać jak chcesz. Dorosniesz kiedyś to zrozumiesz. Synku
+: casadin, bednarz2000, bardzo, CoJaRobje, nolorito
@bednarz2000: a co ty powiesz o sobie piwniczaku? Jestes jeszcze bardziej spie#^#lony niż ona bo oceniasz innych niż siebie. Przynajmniej wie kim jest. Albo jesteś nastawiony na szukanie wad u siebie albo na szukanie wad u innych a jak wiadomo człowiek nie jest idealny wiec ciagle te wady musi szukać wiec raczej jesteś zj@%any
+: laVey, bednarz2000, CoJaRobje, nolorito
@laVey: sorka wziąłem cię za kogoś innego
zj@%ane trolle z wykopu, które tam dostały bana, przejęły milanosa i go zasyfiają, a nasi admini zamiast ich pobanować to się z tego cieszą
@amp ty wykopku cofnij tego minusa
+: bednarz2000, laVey, IzabelaWokulska, casadin, CieWszystkieChwileTe, widowmaker, fajnie, matildah, nolorito -: amp więcej (5)
@bardzo: Fajne, śmieszne, ciekawe ... takie rzeczy oceniam plusami ... bezsensowne, luźne gadki są neutralne, a nadmierne chamstwo czy też nadmierna głupota, idą w parze z minusem Chyba dość jasno opisałem swój punkt widzenia.
Pozdro.
po co ja próbuję śpiewać po rosyjsku,skoro z tego języka znam tylko spasiba,haraszo,zdrastwujtie i suka blyat :///
+: casadin, skurarr, widowmaker, tygrysek, CoJaRobje, nolorito więcej (1)
Czytanie z księgi proroka VAPORWAVE
Na początku wykop był bezładem i pustkowiem, zaś duch stulejarstwa unosił się ponad wpisami. I wtedy rzekła Turki: "Niech się stanie gównowpis!". I stał się gównowpis. A Turki widziała, że gównowpis jest dobry. I tak upłynął wieczór, i poranek dzień pierwszy.
A potem Turki rzekła: "Niech się staną memy i śmieszne wpisy, i głupie wpisy też niech się staną, i niech kółko adoracji liże się wzajemnie po jajkach". I gównowpis zapełnił się wpisami i memami, na swoją własną chwałę się zapełnił. A Turki widziała, że to co stworzyła było bardzo dobre
+: annakarina, casadin, bednarz2000, CieWszystkieChwileTe, laVey, widowmaker, Qrin, nolorito, bardzo, CoJaRobje więcej (5)
@VAPORWAVE2: Napisz apokalipsę według św waporłejwa bo bardziej pasuje do sytuacji
+: laVey, VAPORWAVE2, widowmaker, nolorito, bardzo
@bednarz2000: zaraz do tego dojdę
+: bednarz2000, laVey, widowmaker, nolorito, bardzo
@bednarz2000: nie no nie mam weny ale pmyślę xD
Ehhhh babcia chyba odkryła sekret mojego spie^$#lenia
"chodtożku jak nie bdzsz do koścòłka chodził to cię żadna dziewczyna nie zechce"
Morze i coś w tym jest xddddddd ))))));
+: annakarina, zastuj, laVey, casadin, tygrysek, nolorito, bardzo, CoJaRobje więcej (3)
@hmmmmmmmmm: jeśli pójdziesz do kościoła, to nie mów mi więcej "kc"
+: hmmmmmmmmm, laVey, nolorito, bardzo, CoJaRobje
@hmmmmmmmmm: nie no, rzart, może babcia ma rację...
+: hmmmmmmmmm, laVey, nolorito, CoJaRobje
@hmmmmmmmmm: ja cb bd chciał nawet jak pujdziesz do kościułka czasem
+: hmmmmmmmmm, laVey, nolorito, bardzo, CoJaRobje
O rety kiedyś pewnie pójdę czasem ciężko tego uniknąć
@annakarina:
+: laVey, annakarina, nolorito, bardzo, CoJaRobje
@hmmmmmmmmm: ojej, nie chcę wchodzić w ideologiczne dysputy, ja szanuję bardzo ludzi wierzących
+: laVey, hmmmmmmmmm, nolorito
> morze babcia ma racje
No puki co całkiem się sprawdza;-;
@annakarina:
+: annakarina, laVey, nolorito, bardzo, CoJaRobje
Hmmm czill olu
@annakarina:
+: annakarina, nolorito, bardzo
@hmmmmmmmmm: weź mnie nie wkurwiaj,jesteś super chłopak
+: hmmmmmmmmm, annakarina, nolorito, bardzo, CoJaRobje
@VAPORWAVEczwarty @VAPORWAVE2 to pisałeś do nich w końcu w sprawie tego bana?
@laVey: no nie mogę ;_;
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
casadin
ponad 9 lat temu
Pograłbym sobie w jakąś gierkę przeglądarkową, wiecie coś w stylu Plemion, Shake and Fidget tylko taką na czilku, żeby nie trzeba było w nocy wstawać żeby ustawiać obrony wioski itp. Polecicie coś? Trochę wypadłem z tematu i nie znam tych nowości.
+: laVey, bardzo, nolorito, CoJaRobje
laVey
ponad 9 lat temu
@casadin: też bym se pograła w coś takiego
+: casadin, bardzo, nolorito, CoJaRobje
casadin
ponad 9 lat temu
@laVey: szukam czegoś fajnego, tak żeby nie trzeba było siedzieć ciągle tylko wejść na chwilkę co jakiś czas. Jak coś dam info, ale widzę że niestety nic fajnego chyba nie wyszło, ciągle te same gierki co kiedyś.
+: laVey, bardzo, nolorito
laVey
ponad 9 lat temu
@casadin: ja w ogóle szukam jakiś mmo czy ch#% wie jak to się nazywa
wiesz,rozwijanie postaci i tak dalej
nigdy mi nic nie pasuje
+: casadin, bardzo, nolorito
casadin
ponad 9 lat temu
@laVey: a no tego to pełno jest, ale to czasu zżera za dużo xD Kiedyś tylko w to grałem całe dnie.
+: laVey, bardzo, nolorito
laVey
ponad 9 lat temu
@casadin: no wiem,że pełno,ale każda gierka mi nie może podpasować xD
+: casadin, bardzo, nolorito