|
|
#suchary
Jak Ewa namówiła Adama żeby zjadł jabłko ?
zjedz jabłko A dam
+: Jonny-Bravo, GROM1PL, Blueboy, Spartan1978 -: kodak666
@pasi17: Kogoż to ja tu spotkałem dziś ... Kopę lat!
Oddali mi kasę za te pady kilka dni temu!
@Tomasz396: mi już oddali ponad 2 tygodnie temu, a że Cię na skype nie ma to nie ma jak z Tobą o tym pogadać. Wlazuj na skajpaja
@pasi17: Nie teraz ... Kończę lekcje, idę pod prysznic i do szkoły rano :/ Jutro pogadamy bo kamerkę odbieram (albo będę po nią jechał pojutrze)
@pasi17: Nie, nie mam lutownicy i zawiozłem ją do koleżki żeby mi kabelki polutował (musiały się zerwać gdy mi spadła) ... I, uwaga, PODOBNO DZIAŁA!!!
@Tomasz396: musi działać, bo w końcu trzeba pogadać, ciekawszych ludzi od Ciebie to ja nie znam
@pasi17: Już tak nie słodź bo jeszcze ktoś uwierzy
a dla wszystkich mnie nie starczy
@Tomasz396: chce żebyś z tego słodzenia cukrzycy dostał i zdechł xD W ogóle ciekawą sytuacje dziś miałem... jak kupowałem piwo to babka w sklepie zapytała mnie o dowód
Ja tak młodo wyglądam czy jak?
-: Tomasz396
@pasi17: Za takiego dorosłego się miałeś?!
Dziewiczego zarostu jeszcze nie dostał a po alkohol sięga ... Ta dzisiejsza gównarzeria :/
@Tomasz396: Ja innymi rzeczami trzepię o wanne
A raczej "o kant umywalki"
-: Tomasz396
@pasi17: Potrzeb troszkę głową co by Ci mózg zaskoczył i na pełne obroty wszedł
@Tomasz396: "Muszę nim walić codziennie o kant umywalki, opuchnięty będzie większy"
@Tomasz396: nudzi mi się, idę na dach budynku i będę tańczył z gwiazdami
@shanella:jaka kochanie to była stal tego noża co kiedyś pisałaś w komentarzu?
@Tomasz396: xD hahaha widzę, że już gniazdko wiją ;3 nierdzewna Tomuś, nierdzewna
albo ceramika
@banshee: Nie, była to stal damaceńska
Nie mogłem na nazwę wpaść wczoraj, a zobaczyłem u kolegi nóż z tej właśnie stali. On natomiast nie miał pojęcia o czym mówię, nóż kupił bo mu się spodobał i tyle
@Tomasz396: noże, że stali damasceńskiej istnieją tylko w nazwie bo jest nie do podrobienia
to chwyt marketingowy i ściema
@banshee: Dobra dobra, on kupił i ma
Bardziej chodziło mi o niepowtarzalne wzory które znajdują się na takowej stali, niżeli o to czy jest to oryginalne czy tez nie
#sprawymilanosa czy macie zamiar za każdym razem pisać komuś pod filmem "to już jest staaareee, złota łopata za wykopalisko sprzed 5 lat, bla bla bla"? Czy wy serio uważacie, że ktoś kto ma na przykład teraz 20 lat pięć czy 10 lat temu znał cały internet bo jego rodzice - dwa nolife'y, postanowili od dzidziusia zamiast dobranocki napierdalać mu filmikami z jutuba? Nawet jeśli coś jest stare to wiele osób mogło tego nie widzieć choćby z racji tego, że może te pieprzone 10 lat temu napierdalał swoje młodsze rodzeństwo grabkami po ryju w piaskownicy lub na odwrót, ktoś ma teraz ponad 30 lat i kiedy jakiś filmik wychodził, to zamiast siedzieć z ryjem w necie zapieprzał gdzieś w pracy. Może nawet miał życie osobiste, dziewczynę, szkołę, przyjaciół, nie musiał przepierdalać połowy kasy na skrzynki w CS'a lub WoWa, a teraz z nudy odkrywa przestrzeń internetu? Skończcie pie#^_#li_ć o tej złotej łopacie wreszcie bo w końcu sama ją wezmę i komuś przyj@%ię ;3
@Blueboy: doceń moje poświęcenie proszę
tak Was kocham ;3
+: Jonny-Bravo, Blueboy, Tomasz396
@banshee: Ty mi zawsze powtarzasz żebym się nie przejmował ... Olej tego pacana ... Saiko i Symbian to dwa największe przygłupy milanosa i trzeba olewać ści@%#&
Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego palanty, które nie oceniają filmów od minimum pół roku, wchodzą tylko żeby komuś ubliżyć lub napisać chamski komentarz, nie są usuwane stąd. Przydałoby się wyplewić chwasty ... 
A teraz spokojnie, weź głęboki oddech, albo nawet 3 i nie stresuj się na noc
+: banshee
@Tomasz396: kochany ależ ja się nie stresuję
ja ich dobrze znam, chodzi o takie przemyślenie, nie tylko im zdarza się tak pisać. Ujęłam to ogólnie w kontekście często spotykanej reakcji innych użytkowników, nie tylko o tej i nie tylko na milanosie taki wieczorowy mind-fuck ;3
@banshee: Problemem raczej nie jest to, że ktoś wrzuca coś stare. Problemem są ludki, które wrzucają rzeczy już znajdujące się na Milanosie
+: Jonny-Bravo, banshee
@Capa: niby tak ale weź pod uwagę to, że ta strona ma już parę lat i czasem coś jest faktycznie tak stare, że zniknęło gdzieś w milanosowych czeluściach i czasem ktoś tego nie wie
przyznaj się ile razy wpisywałeś jakiś tag aby coś znaleźć i zweryfikować czy już tu jest
@shanella: no i teraz przez nią nie usnę, no to chłopaki - Fap time ;3
@Jonny-Bravo: trzeba iść na emeryturę! odchodzę, czekam na odprawę ;3 bokserowi to pewnie dali chociaż parówki ;3
+: Blueboy
@shanella: to smyraj bardziej bo jak to było w deadpoolu, moje cycki wyglądają jak stare awokado po seksie nienawiści ;3
@Jonny-Bravo: Na 100%! Pasi zrobił kiedyś dla niego tło, tak dla śmiechu i po kilku minutach od stawienia tutaj dostał minusa
Raczej nikt inny by tak nie postąpił
:
+: Jonny-Bravo
@shanella: patrzcie chłopaki jakie to życie jest niesprawiedliwe, kobieta sama mnie zaprasza i nawet w ryj za to nie dostanę ;3 wydam książkę
@Tomasz396: Ja kiedyś coś napisałem na jego profilu i następnego dnia tego nie było, wątpię aby mod tam co chwile zaglądał, musiał to Agent zgłosić
+: Tomasz396
@Jonny-Bravo: na bank podgląda albo jest pod innym nickiem ;3
+: Jonny-Bravo
Dziś na milanosie zarejestrował się niejaki @Tomasz344 to ktoś z twojej rodziny @Tomasz396 ?
+: Tomasz396
@Jonny-Bravo: Podszywa się bestia! Na adopcję oczekuje jeszcze
+: Jonny-Bravo
#sprawymilanosa czy macie zamiar za każdym razem pisać komuś pod filmem "to już jest staaareee, złota łopata za wykopalisko sprzed 5 lat, bla bla bla"? Czy wy serio uważacie, że ktoś kto ma na przykład teraz 20 lat pięć czy 10 lat temu znał cały internet bo jego rodzice - dwa nolife'y, postanowili od dzidziusia zamiast dobranocki napierdalać mu filmikami z jutuba? Nawet jeśli coś jest stare to wiele osób mogło tego nie widzieć choćby z racji tego, że może te pieprzone 10 lat temu napierdalał swoje młodsze rodzeństwo grabkami po ryju w piaskownicy lub na odwrót, ktoś ma teraz ponad 30 lat i kiedy jakiś filmik wychodził, to zamiast siedzieć z ryjem w necie zapieprzał gdzieś w pracy. Może nawet miał życie osobiste, dziewczynę, szkołę, przyjaciół, nie musiał przepierdalać połowy kasy na skrzynki w CS'a lub WoWa, a teraz z nudy odkrywa przestrzeń internetu? Skończcie pie#^_#li_ć o tej złotej łopacie wreszcie bo w końcu sama ją wezmę i komuś przyj@%ię ;3
@Blueboy: doceń moje poświęcenie proszę
tak Was kocham ;3
+: Jonny-Bravo, Blueboy, Tomasz396
@banshee: Ty mi zawsze powtarzasz żebym się nie przejmował ... Olej tego pacana ... Saiko i Symbian to dwa największe przygłupy milanosa i trzeba olewać ści@%#&
Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego palanty, które nie oceniają filmów od minimum pół roku, wchodzą tylko żeby komuś ubliżyć lub napisać chamski komentarz, nie są usuwane stąd. Przydałoby się wyplewić chwasty ... 
A teraz spokojnie, weź głęboki oddech, albo nawet 3 i nie stresuj się na noc
+: banshee
@Tomasz396: kochany ależ ja się nie stresuję
ja ich dobrze znam, chodzi o takie przemyślenie, nie tylko im zdarza się tak pisać. Ujęłam to ogólnie w kontekście często spotykanej reakcji innych użytkowników, nie tylko o tej i nie tylko na milanosie taki wieczorowy mind-fuck ;3
@banshee: Problemem raczej nie jest to, że ktoś wrzuca coś stare. Problemem są ludki, które wrzucają rzeczy już znajdujące się na Milanosie
+: Jonny-Bravo, banshee
@Capa: niby tak ale weź pod uwagę to, że ta strona ma już parę lat i czasem coś jest faktycznie tak stare, że zniknęło gdzieś w milanosowych czeluściach i czasem ktoś tego nie wie
przyznaj się ile razy wpisywałeś jakiś tag aby coś znaleźć i zweryfikować czy już tu jest
@shanella: no i teraz przez nią nie usnę, no to chłopaki - Fap time ;3
@Jonny-Bravo: trzeba iść na emeryturę! odchodzę, czekam na odprawę ;3 bokserowi to pewnie dali chociaż parówki ;3
+: Blueboy
@shanella: to smyraj bardziej bo jak to było w deadpoolu, moje cycki wyglądają jak stare awokado po seksie nienawiści ;3
@Jonny-Bravo: Na 100%! Pasi zrobił kiedyś dla niego tło, tak dla śmiechu i po kilku minutach od stawienia tutaj dostał minusa
Raczej nikt inny by tak nie postąpił
:
+: Jonny-Bravo
@shanella: patrzcie chłopaki jakie to życie jest niesprawiedliwe, kobieta sama mnie zaprasza i nawet w ryj za to nie dostanę ;3 wydam książkę
@Tomasz396: Ja kiedyś coś napisałem na jego profilu i następnego dnia tego nie było, wątpię aby mod tam co chwile zaglądał, musiał to Agent zgłosić
+: Tomasz396
@Jonny-Bravo: na bank podgląda albo jest pod innym nickiem ;3
+: Jonny-Bravo
Dziś na milanosie zarejestrował się niejaki @Tomasz344 to ktoś z twojej rodziny @Tomasz396 ?
+: Tomasz396
@Jonny-Bravo: Podszywa się bestia! Na adopcję oczekuje jeszcze
+: Jonny-Bravo
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
T...6ponad 10 lat temu
#dowcipy
- Tato, kup mi nową komórkę!
- A gdzie magiczne słowo?
- Natalia.
- Natalia?
- To imię twojej kochanki, poznałem ją.
- Pewnie potrzebujesz do tego etui?
+: Blueboy, Jonny-Bravo, milanos1
L...aponad 10 lat temu
@Tomasz396: Ale suchar aż muszę popić.
-: Tomasz396
T...6ponad 10 lat temu
@Lama: Ze zmywaka nabierz
+: Jonny-Bravo -: Lama
L...aponad 10 lat temu
@Tomasz396: Wolę olejem z frytkownicy.
+: Jonny-Bravo -: Tomasz396