|
|
czy milanos to wykop dla januszy i grażyn ?
-: Tomasz396
Przecież to nawet nie brzmi poważnie, co to ma być XD #milanos
+: CurwaJakiKyrk, HamsKloss -: IspitOnYourGrave, emantes, lukwin99, Tomasz396, Piotr1980, Mikus298, shanella więcej (4)
@Nerlo: wciąż lepiej niż wykop, brzmi jak jakiś portal dla robotników fizycznych
+: Dissmised196, Nerlo, emantes, KawalWuja, Hajdzik, fanzonun, Czauczesko -: IspitOnYourGrave, Tomasz396, Piotr1980, Mikus298 więcej (6)
@Nerlo: tak to jest jak bierze w tym udział @Piotr1980
+: Nerlo, WedlowskaMilka, VAPORWAVE2, delpierdo -: IspitOnYourGrave, Tomasz396, Piotr1980, shanella więcej (3)
@Dissmised196: udzial to twoja matka w gangbang bierze
Poprawka do wczorajszego gównowpisu na miniblogu. Jedyne co mi się spodobało w portalu milanos.peel to powiadomienie od @CapitanHorse oraz @hopin8krzys :3
#gownowpis
+: hopin8krzys -: Tomasz396, Dissmised196, Piotr1980, fanzonun, killspoderman, IspitOnYourGrave, Mikus298 więcej (3)
Potem jacyś "naukowcy" myślą, że w piramidach są rysunki kosmitów, a może to po prostu rysował jakiś sześciolatek.
http://milanos.pl/vid-156682-Rysunki-6-latka-powolane-do-zycia.html
#minireklama
Milanos to taka Europa a wykopki (w tym ja) to imigranci chcący się wydostać ze swojego portalu za wszelką cenę XD
#heheszki
+: WedlowskaMilka, Irinolld, Nerlo
@umadbro: I tak samo odpierdlają szajs a potem będą się dziwić, że nikt ich nie chce
@CapitanHorse: a no 100% racji XD
@umadbro: a o zamachy będziemy podejrzewać tych nowych, ale tak naprawdę za nie odpowiadać będzie kalifat Michała Białka z którego uciekają
@umadbro: raczej kolonizatorzy dzikiej Afryki
+: umadbro, DelPiero, CurwaJakiKyrk, lubie-z-placki, Nerlo -: Tomasz396 więcej (1)
ale ten milanos jest słaby xD #gownowpis
+: umadbro -: Dissmised196, DelPiero, DelPierdooooooooooo, Irinolld, WedlowskaMilka, fanzonun, Robciqqq, Tomasz396, KawalWuja, bednarz2000 więcej (6)
@IspitOnYourGrave: to idz stąd
@IspitOnYourGrave: usuń konto wykopowy trollu
@IspitOnYourGrave: usuń konto bobie
@IspitOnYourGrave: Adolf Hitler też był słabym malarzem a namieszał trochę w historii XD
@DelPiero: witam del_pierdo
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
DobryNick
ponad 10 lat temu
Props dla administracji za dodanie autoładowania starszych wpisów. Czekam na kolejne aktualizacje. Dobrą opcją byłaby możliwość 'filtrowania' wpisów (liczba plusów, czas dodania, tagi etc).
#milanos
+: VAPORWAVE2, fanzonun, banshee -: Mikus298, MinusujeWszystko, Tomasz396 więcej (1)