|
|
czemu czemu ta strona nazywa się milanos !? kto to wymyślił
-: shanella, Tomasz396, Martin426, JanuszNowak, Mi175
@zbyszko17: milanos brzmi jak pitceria
a wykop jak portal dla robotników fizycznych xD
@zbyszko17: ktoś pijany lub niespełna rozumu
+: zbyszko17 -: Tomasz396, shanella, Martin426, JanuszNowak
@redoxdajmibuziakamp3: Tak bardzo symbolicznie, ale dodałem mały akcent do logo
Pozdrowienia i dzięki za przypomnienie!
Po ile macie lat ? #milanos #milanosspolecznosc
+: fanzonun
@aloszka: milanos zbyt zj@%any aby oczytam co tam wołałaś xD
+: FrankCostello, aloszka -: Tomasz396, shanella, emantes, fanzonun, Piotr1980, Lama, johny11palcow więcej (4)
@Kacik:
lol nie moge dać linka bo jestem zielona xD
mój profil -> wpisy - > 3 strona -> pierwszy wpis = to ten
no jak mnie wolali do wpisu a nie komentarzem to też nigdy nie działa odsylanie taki milanos, nic nie usuwałam
-: Tomasz396, shanella, emantes, fanzonun, Piotr1980, Lama, Martin426 więcej (2)
@Kacik: w sumie to już mogłam wkleić
"@Kacik pozdrawiam wypokowy bracie, widziauam że też pisałeś bym wróciła
to miłe ze strony gównowpisowej rodziny"
i 6 minusów of kors
a potem wielkie spiny hurr durr tylko ty sie przejmujesz minusami - bardzo mnie tu nie lubię, ale niestety mam to gdzieś, tylko nie kumam skąd tyle złości
-: Tomasz396, shanella, emantes, fanzonun, Piotr1980, Lama więcej (1)
@Kacik: uuu a dlaczego to? też cie wkurza tak jak mnie? ; )
przyznam, że dobrze się oduczać marnowania na nim każdego dnia... niby zakładam, że wrócę, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, gdy nie ma się umiaru, tak jak ja, to lepiej sobie odpuścić ten mało korzystny element życia...
@aloszka: no ja raz uciekłem na 2 miesiące i było bardzo spoko
ale jakoś tak pewnego dnia wróciłem z nudów no i od 5 miesięcy znowu tam jestem
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Darosoldier
ponad 10 lat temu
Sa jakieś kobiety na milanos #milanospolecznosc
+: fanzonun
horteksic
ponad 10 lat temu
@Darosoldier: a może być kobieta z jajami ? Na pewno Banshe taka jest.
-: shanella, Tomasz396, Mikus298, Martin426
banshee
ponad 10 lat temu
@horteksic: @Darosoldier: ale to dobrze, czy źle bo nie wiem? ;>
horteksic
ponad 10 lat temu
@banshee: pisałem to tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Słowo.
banshee
ponad 10 lat temu
@horteksic: no dobrze, w sumie mi one nie przeszkadzają ;3
+: horteksic