|
|
milanOS najlepszy system operacyjny
+: nolorito, casadin, Lasha, Qrin, uzytkownika, CoJaRobje, laVey -: nielubiesernika więcej (3)
Witam Was moi milusińscy, przybyłam, zobaczyłam, wyszłam i wróciłam.
+: nolorito, killspoderman, Pesty, casadin, VAPORWAVE2, Lasha, dupahhehe, bednarz2000, OjciecMiNieWybaczyl, CoJaRobje, laVey, mfek00, anym0us -: nielubiesernika więcej (9)
@killspoderman: Gąsek ależ ja teśkniłam
Milanos > długo długo nic > Białek.
@killspoderman: k$^@a juz zapomnialam ze nie mozna tutaj edytowac i cos zj@%alam xD
ELOSZKA CASADIN DAJ PIENIONSZKA
MILANOS - DLUGO DLUGO NIC - BIALEK
Eh.
Witam Was moi milusińscy, przybyłam, zobaczyłam, wyszłam i wróciłam.
+: nolorito, killspoderman, Pesty, casadin, VAPORWAVE2, Lasha, dupahhehe, bednarz2000, OjciecMiNieWybaczyl, CoJaRobje, laVey, mfek00, anym0us -: nielubiesernika więcej (9)
@killspoderman: Gąsek ależ ja teśkniłam
Milanos > długo długo nic > Białek.
@killspoderman: k$^@a juz zapomnialam ze nie mozna tutaj edytowac i cos zj@%alam xD
ELOSZKA CASADIN DAJ PIENIONSZKA
MILANOS - DLUGO DLUGO NIC - BIALEK
Eh.
kiedy widzę, że ktoś pisze o wykopie na MILANOS.PL
pozdro
Podgląd | Rozmiar pliku: 58 KB
+: casadin, nolorito, Pesty, VAPORWAVE2, OjciecMiNieWybaczyl, laVey, dupahhehe, Lasha, CieWszystkieChwileTe, CoJaRobje, bednarz2000 więcej (6)
@killspoderman: dopsz już nie będę
+: killspoderman, laVey -: nielubiesernika
@killspoderman: kaczked
+: killspoderman, dupahhehe, nolorito, laVey
http://milanos.pl/vid-163736-Kompendium-wiedzy-nt-starc-w-Jugoslawii.html'
patrzcie jakie ciekawe znalezisko w poczekalni, umocnijcie z konta, z multikonta oraz z wylogowanego
pozdro
+: uzytkownika, DelPiero, casadin, laVey, OjciecMiNieWybaczyl, walesalech, bednarz2000 więcej (2)
@killspoderman: Poprosiłem też rodzine i znajomych żeby umocnili
zielonka na milanosku to przej@%ana sprawa
+: casadin, Marek17, laVey, bednarz2000, CieWszystkieChwileTe, walesalech więcej (1)
@killspoderman: nom jak się robi czerwonke
@bednarz2000: trzeba pomóc fanozanowi odnaleźć błędy w jego portalu milanos.pl i wtedy automatycznie cie awansuje na czerwonke
+: bednarz2000
@killspoderman: oki zaraz mu coś szepnę
@bednarz2000: dlatego ja z fanozenem jestesmy teraz przejacielami bo ja mu pomoglem duzo bleduw odnalezc i mu o tym zglaszalem i teraz mam szacunek
+: bednarz2000
@killspoderman: szkoda że nie wiedziałem wcześniej bym zgłosił kilka osub co są błędami
Nawet bordo stulejki tu przychodzą przestańcie reklamować milanos na wykopie
+: killspoderman, Marek17, hopin8krzys, CieWszystkieChwileTe, casadin, laVey, widowmaker, OjciecMiNieWybaczyl, walesalech więcej (4)
@bednarz2000: najgorszy sort mirkow
+: bednarz2000, hopin8krzys, laVey, niepiotrfronczewski, widowmaker
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Qrin
ponad 9 lat temu
Make Milanos great again!
+: casadin, killspoderman, VAPORWAVE2, nolorito, dupahhehe, Marek17, CoJaRobje, laVey, Scyzorex, Pesty, snaut -: nielubiesernika więcej (7)
k...nponad 9 lat temu
@Qrin: jak to again?
+: nolorito, dupahhehe, Lasha, Qrin, casadin, laVey, CieWszystkieChwileTe, osevhsa więcej (3)
Qrin
ponad 9 lat temu
@killspoderman: sory for maj bed inglisz
+: killspoderman, CoJaRobje, casadin, laVey, CieWszystkieChwileTe
snaut
ponad 9 lat temu
@Qrin: o, hej, pzdr
+: Qrin