|
|
O kurde, ale zrobiliście mi #milanos smaka na KFC teraz
+: Blueboy -: slipdog123
gorzej niż @pasi17 z pizzą ostatnio
+: Blueboy -: slipdog123
@Tomasz396: masz adblocka? to teraz cierp
+: Tomasz396 -: slipdog123
@Jonny-Bravo: Albo właśnie cieszyć się powinienem
Też lubię KFC
-: slipdog123
@Jonny-Bravo: Wiem wiem, już wczoraj adblocka wyłączyłem żeby sprawdzić
+: Jonny-Bravo
#pytanie
@Blueboy: Orientujesz się dlaczego nie widzę niektórych materiałów? Zdarza się to naprawdę sporadycznie, nie mniej jednak znów na to trafiłem.
http://milanos.pl/vid-149993-Ed-ONeill-Al-Bundy-jako-gangster-w-Miami.html
Przy próbie otworzenia go, mam tylko biały ekran. Nie widać ani filmu, ani opisu, ani niczego ... Po prostu biała strona i tyle. To jakiś błąd przy dodawaniu czy coś u mnie nie gra? Trafiałem już tak na materiały które inni użytkownicy oceniali, ten natomiast jest nowy i nie mam porównania ... Ty go widzisz?
+: Blueboy, Jonny-Bravo
@Tomasz396: bo jest apostrof
dopisuje do błędów
+: Tomasz396
@Blueboy: http://milanos.pl/vid-150049-Assassins-Creed---polski-zwiastun.html
http://milanos.pl/vid-150059-Its-a-machine-gun.html
Nie wiem czy Cię o tym informować czy też "nie truć dupy" 
Ten sam błąd co pisałem ...
P.S. wciąż nie ma PW
#milanos kocham Was < 3
+: Tomasz396, Blueboy, Jonny-Bravo
@Tomasz396: Do szkoły w święto? współczuje
+: Blueboy
@Jonny-Bravo: Nie wszyscy mają tak dobrze jak Wy
Po emotce widzę jak bardzo mi współczujesz
+: Jonny-Bravo, Blueboy
@banshee: W Danii kochana, w Danii
Do szkoły też nie poszedłem, ruszać się nie mogę
Gorączkę mam, w kościach mnie łamie ... Kurde i to na weekend :/
Wiesz, mężczyzna nie choruje ... on walczy o życie
-: slipdog123
@banshee: Ciebie to ja szczególnie najbardziej.
+: banshee -: slipdog123
#pytanie
@Blueboy: Orientujesz się dlaczego nie widzę niektórych materiałów? Zdarza się to naprawdę sporadycznie, nie mniej jednak znów na to trafiłem.
http://milanos.pl/vid-149993-Ed-ONeill-Al-Bundy-jako-gangster-w-Miami.html
Przy próbie otworzenia go, mam tylko biały ekran. Nie widać ani filmu, ani opisu, ani niczego ... Po prostu biała strona i tyle. To jakiś błąd przy dodawaniu czy coś u mnie nie gra? Trafiałem już tak na materiały które inni użytkownicy oceniali, ten natomiast jest nowy i nie mam porównania ... Ty go widzisz?
+: Blueboy, Jonny-Bravo
@Tomasz396: bo jest apostrof
dopisuje do błędów
+: Tomasz396
@Blueboy: http://milanos.pl/vid-150049-Assassins-Creed---polski-zwiastun.html
http://milanos.pl/vid-150059-Its-a-machine-gun.html
Nie wiem czy Cię o tym informować czy też "nie truć dupy" 
Ten sam błąd co pisałem ...
P.S. wciąż nie ma PW
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
POLSKA - HOLANDIA, jaki wynik typujecie!?
Ja daje 2:0 dla nas!
#pilkanozna
+: Blueboy, Tomasz396, Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: Bardziej na 3:1 stawiałem ... Również dla nas
Zobaczymy ...
+: Blueboy, Martin426
T...6ponad 10 lat temu
Jeśli ktoś tak jak ja ma problem z oglądaniem meczu (brak polskiej telewizji z różnych przyczyn),a chce go obejrzeć, to transmitowany będzie np. na TVP1 pod tym linkiem:
http://cinema-tv.xyz/ogolne/tvp1hd/
+: Blueboy, Martin426
T...6ponad 10 lat temu
W PIZDE!!! :/
+: Martin426
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: spokojnie, wejdzie zaraz piłkarz Ruchu Marcin Stępiński i zdobędzie 2 bramki
+: Blueboy
T...6ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: No to podniosłeś mnie na duchu
Trzymam za słowo!
Oglądajmy ...
+: Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo:



+: Martin426
L...aponad 10 lat temu
@Tomasz396: @Jonny-Bravo: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!
+: Tomasz396, Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@Lama: @Jonny-Bravo: Kur** bo telewizor mi dziś poleci!!! :/ Grrrr
+: Martin426
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: lepiej że przegrają dziś niż na Euro, moż eim się przyda taki zimny prysznic
T...6ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: Trochę późno na Stępińskiego, ale może wyrównamy ... Szkoda też że brak Lewandowskiego jest, kilka sytuacji było które mógłby wykończyć.
Teraz wszyscy - MÓDLMY SIĘ!
+: Jonny-Bravo, Martin426
T...6ponad 10 lat temu
@Lama: @Jonny-Bravo: Powiem krótka ... Szlag by to trafił!
Na początku drugiej połowy, gdy zaczęliśmy grać agresywnie to jeszcze jakoś nimi "sterowaliśmy". Potem było już "jak zwykle" :/
Jedno szczęście że to tylko towarzyski mecz, ale źle wróży Nam dalej.
+: Martin426
L...aponad 10 lat temu
@Tomasz396: @Jonny-Bravo: Chłopakom brakowało zgrania w końcówce meczu, popracują nad tym i będzie dobrze.
+: Jonny-Bravo
T...6ponad 10 lat temu
@Lama: @Jonny-Bravo: Też mam taką nadzieję. Nie grali źle, tego nie mogę powiedzieć ... Ale czegoś tu jednak brakowało.
+: Jonny-Bravo, Martin426
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: @lama: ja tam nadal twierdzę że Polska może być czarnym koniem, dziś nie chcieli taktyki zdradzić
+: Tomasz396
T...6ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: To mi też przez myśl przeszło
Cicha burza brzegi rwie 
Wiele zależy również od dnia ... No nic, zobaczymy jak to będzie
+: Martin426
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
Skrót z meczu, jakby ktoś przegapił
http://milanos.pl/vid-150341-Polska-Holandia---skrot-z-meczu.html
+: Blueboy