|
|
Za moich czasów Milanos był portalem z gierkami we flashu i śmiesznymi filmikami, a nie kopią Wykopu, gdzie gorące to kawały z pięcioma plusami ( ͡º ͜ʖ͡º) #gownowpis #takaprawda
+: hopin8krzys, MajkiGee -: MinusujeWszystko, Lama, shanella, Tomasz396, Mikus298, Piotr1980, umadbro więcej (4)
@rdkN: Nie podoba się droga wolna gościu.
+: shanella, Tomasz396, Blueboy, Piotr1980, umadbro -: MinusujeWszystko, rdkN więcej (2)
@Lama: XD Milanos serious business ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
-: MinusujeWszystko, Lama, shanella, Tomasz396, Mikus298, Piotr1980, umadbro więcej (2)
@rdkN: Przynajmniej nie sponsorujemy terrorystów tak jak wy tam na swoim śmiesznym portalu.
+: shanella, Tomasz396, Blueboy, Mikus298, Piotr1980, umadbro -: rdkN, MinusujeWszystko więcej (3)
@Lama: Beka, bo ten poważny i dojrzały Milanos, to kopia praktycznie 1:1 śmiesznego Wykopu
-: Lama, MinusujeWszystko, shanella, Tomasz396, Blueboy, Mikus298, Piotr1980, umadbro, bednarz2000 więcej (4)
@rdkN: A wykop jest kopią digg.com
+: shanella, Tomasz396, Blueboy, Mikus298, Piotr1980, umadbro -: rdkN, MinusujeWszystko więcej (3)
@Lama: Główna może i tak, ale nie mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-: MinusujeWszystko, shanella, Tomasz396, Mikus298, Piotr1980, umadbro więcej (1)
@rdkN: Mirko też jest kopią, Ogólnie wykop to stek nietuzinkowych kopii z różnych stron internetowych.
+: shanella, Tomasz396, Blueboy, Piotr1980, umadbro -: rdkN, MinusujeWszystko więcej (2)
@rdkN: jak uważasz że mikroblog jest wymysłem wykopu to masz max 18 lat
@Jonny-Bravo: No przecież napisałem że wykop stworzył mirko, gratuluję czytania ze zrozumieniem
milanos > wypok #gownowpis
+: SzczwanyLisc, amp, emantes, MajkiGee -: Tomasz396, shanella, Piotr1980, MinusujeWszystko więcej (3)
Panowie, Ten oczoj@%ny styl strony odrzuca od użytkowania Waszego serwisu. Przydał by się aranżator wnętrz wraz z dobrą znajomością CSS
#wykop #milanos
+: rdkN -: shanella, Tomasz396, Piotr1980, lukwin99, Mikus298, MinusujeWszystko więcej (2)
@szefwszystkichszefow: to zrób i nam wyślij
+: Tomasz396, shanella, Piotr1980 -: rdkN, MinusujeWszystko
@fanzonun: to się nazywa konstruktywna odpowiedź. Poruszyłem pewien problem, Jestem nowym użytkownikiem i jak każdy patrzę na serwis przede wszystkim pod kątem estetyki. Kolor szary jest ok ale nie koniecznie na przemian jak to ma miejsce teraz. Ponadto Zbytnie używanie danego koloru to też nie dobry pomysł. Możecie pomyśleć także nad wersją nocną....
nie wróżę dużego przywiązania z takim nastawieniem.
Pozdrawiam.
+: rdkN -: Tomasz396, MinusujeWszystko
#pytanie za 100 punktów. Dorzuciłem 2 godziny temu link do strony (przez dodaj). Nie ma tego teraz w poczekalni (choć było), ani nie można sprawdzić tam komentarzy, nic.
Dorzucam link na okrętkę (za zielony jestem, by móc wrzucać linki): milanos.pl/vid-156437-Aplikacje-na-Androida-przydatne-podczas.html
@maratony.net: pewnie za spam, jeśli chcesz reklamować swoja aplikacje pewnie trzeba wykupić reklamę
+: fanzonun, shanella -: MinusujeWszystko
@Jonny-Bravo: link prowadzi do artykułu na temat aplikacji na androida o tematyce biegowej. Nie ma tam żadnej aplikacji, której autorem byłby ktoś związany z maratony.net. Rozumiem, że ktoś po prostu wywalił link z automatu, "bo tak"? :/
ale fajny ten milanos portal ze smiesznymi filmikami #gownowpis
+: SzczwanyLisc, fanzonun, johny11palcow -: slipdog123, shanella, Tomasz396, MinusujeWszystko więcej (2)
Niektórzy pytają mnie, dlaczego milanos mimo że jest starszy od konkurencji o rok jest mniej popularny. Odpowiedz jest prosta, nam kampanii reklamowej nie finansuje MASA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie
+: Miglanc7, StarySkuter, Jonny-Bravo, Blueboy, Reeposter, Tomasz396, Piotr1980, shanella, emantes, 3rn1, maratony.net, Mikus298, Lama, petrodolan, innv, Zgredinho, NightRunner, Typciek, Artur98, ripwykop, lubie-z-placki, MRKRUS, Aditor, umadbro, aloszka, avalon01, RaitoKun, Annlupin, DzieckoBezZycia, PAPIESZPOLAK, Kobi419, spiety, Wojciech198, Marianoltaliano -: MinusujeWszystko, rdkN, migi więcej (32)
@fanzonun: Również dlatego iż większość przebywających tutaj jest kulturalna, a to w tych czasach jest dla wielu odpychające
+: fanzonun, Piotr1980, shanella, Mikus298, NightRunner, avalon01 -: MinusujeWszystko więcej (2)
@tretre50: Pewnie za spam filmikami z swojego konta. I jeszcze ten opis z jakimiś gównianymi znakami, słuszny ban
+: Tomasz396 -: slipdog123, MinusujeWszystko
@Jonny-Bravo: Hmmm. Punkt 12 regulaminu serwisu wręcz nakazuje wstawianie swoich własnych materiałów (lub takich, do których wstawiający ma wyłączne prawa), więc to raczej nie o wstawianie materiałów z własnego konta chodziło. Pewnie opis i linki do własnych stron, czyli zabroniona reklama, albo mylące tagi... czyli to co podpada pod punkt 24 regulaminu serwisu...
"12. Użytkownik korzystając z serwisu milanos.pl poprzez zamieszczenie określonego komentarza, opinii, pliku lub innych treści zapewnia, iż służą mu w tym względzie wszelkie prawa, w tym w szczególności prawa majątkowe autorskie, że nie narusza swym działaniem praw osób trzecich, oraz że jest w świetle prawa władny do takich działań (zapewnienie legalności działań użytkownika), jak również jest władny do udzielania serwisowi milanos.pl określonych w Regulaminie zgód, a wykonywanie tych praw przez serwis milanos.pl zgodnie z ich zakresem (zakresem zgód) nie naruszy praw osób trzecich."
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
r...Nponad 10 lat temu
Za moich czasów Milanos był portalem z gierkami we flashu i śmiesznymi filmikami, a nie kopią Wykopu, gdzie gorące to kawały z pięcioma plusami ( ͡º ͜ʖ͡º) #gownowpis #takaprawda
+: hopin8krzys, MajkiGee -: MinusujeWszystko, Lama, shanella, Tomasz396, Mikus298, Piotr1980, umadbro więcej (4)
L...aponad 10 lat temu
@rdkN: Nie podoba się droga wolna gościu.
+: shanella, Tomasz396, Blueboy, Piotr1980, umadbro -: MinusujeWszystko, rdkN więcej (2)
r...Nponad 10 lat temu
@Lama: XD Milanos serious business ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
-: MinusujeWszystko, Lama, shanella, Tomasz396, Mikus298, Piotr1980, umadbro więcej (2)
L...aponad 10 lat temu
@rdkN: Przynajmniej nie sponsorujemy terrorystów tak jak wy tam na swoim śmiesznym portalu.
+: shanella, Tomasz396, Blueboy, Mikus298, Piotr1980, umadbro -: rdkN, MinusujeWszystko więcej (3)
r...Nponad 10 lat temu
@Lama: Beka, bo ten poważny i dojrzały Milanos, to kopia praktycznie 1:1 śmiesznego Wykopu
-: Lama, MinusujeWszystko, shanella, Tomasz396, Blueboy, Mikus298, Piotr1980, umadbro, bednarz2000 więcej (4)
L...aponad 10 lat temu
@rdkN: A wykop jest kopią digg.com
+: shanella, Tomasz396, Blueboy, Mikus298, Piotr1980, umadbro -: rdkN, MinusujeWszystko więcej (3)
r...Nponad 10 lat temu
@Lama: Główna może i tak, ale nie mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-: MinusujeWszystko, shanella, Tomasz396, Mikus298, Piotr1980, umadbro więcej (1)
L...aponad 10 lat temu
@rdkN: Mirko też jest kopią, Ogólnie wykop to stek nietuzinkowych kopii z różnych stron internetowych.
+: shanella, Tomasz396, Blueboy, Piotr1980, umadbro -: rdkN, MinusujeWszystko więcej (2)
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@rdkN: jak uważasz że mikroblog jest wymysłem wykopu to masz max 18 lat
+: Tomasz396, Piotr1980, shanella, umadbro -: rdkN
r...Nponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: No przecież napisałem że wykop stworzył mirko, gratuluję czytania ze zrozumieniem