|
|
Widzicie k$^@a, to jest prawdziwe zycie. Jak macie konto na milanosie nie, to leci taka muzyka. Podchodza do ciebie ludzie nie, i pytaja sie
- K$^@a stary, gdzie byles?
- Bylem tu i tam k$^@a
- Dobrze, ze jestes spowrotem na milanos.com. Potrzebujesz jakies plusy na rozruch?
- Jasne k$^@a!
Dostajesz plusy k$^@a, wchodzisz na minibloga, wszyscy cie kochaja i jest super. Jest na luzie, nie.
A na mirko, ja pie^$_#le_.
Wracaja ci ludzie na wykop czy na mirko, zastraszeni. Z takim smutkiem na twarzy, bo dostali bana i nie wiadmo czy ich tam jeszcze wpuszcza. I nie maja nic do roboty na tym mirko, wiec pie#^_#la_ caly czas o tej polityce, o tym jakim sa wspanialym portalem, jakich maja wspanialych moderatorow, no i o tym swoim ciaglym spie^$#leniu.
A tutaj, patrzcie jaki luz, widzicie?
Nie wolelibyscie, zeby wlasnie tak wygladal wasz o, mikroblog. Patrzcie jaki luz, patrzcie jaka klasa. Widzicie co ten miniblog ze soba reprezentuje. Zaj@%isty jest. I to wszystko wlasna praca a nie ama ze zwyrolami.
Patrzcie, jak tu z moderacja a tutaj ten w niebieskim to @blueboy i teraz rapuja nie, jak #zmianynamilanosie pchali zeby na milanosie bylo coraz lepiej.
Nie wolelibyscie zeby tak wlasnie bylo? Patrzcie: "taaak, jestesmy tuuu, budujemy miniblog, bez tych wykopczanowych smieci i atencyjnych kuref".
To jest portal blogoslawiony, rozumiecie to?
#wyzywizm #wykop #moderacja
PodglÄ…d | Rozmiar pliku: 98 KB
+: DelPiero, amp, Jonny-Bravo, horteksic, emantes, umadbro, lubie-z-placki -: Tomasz396, Piotr1980 więcej (4)
@s0ma: Kiełbasa to Ty ? Kupe lat Stary, dawno Cię nie było !! Masz ode mnie plusa !
Rdzewieje milanos
#suchary
PodglÄ…d | Rozmiar pliku: 255 KB
+: bednarz2000, Jonny-Bravo, sluchampsajakgra, DelPiero, Monochromatycznie, czupakobra, aloszka, s0ma, FrankCostello -: Tomasz396, lubie-z-placki, Piotr1980 więcej (7)
Ludzie którzy wrzucają #suchary na Milanos to muszą być ci sami, którzy tworzą obrazki #grazynacore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis
+: Jonny-Bravo, fanzonun, WedlowskaMilka -: Tomasz396, Piotr1980
Milanos stronk! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dziendobry
+: ZranioneTruskawki, slipdog123, ripwykop, fanzonun, s0ma, lubie-z-placki -: shanella, Tomasz396 więcej (3)
Dzień dobry milanos
#dziendobry
+: Jonny-Bravo, Blueboy -: shanella, Tomasz396
@ZohanTSW: no elo
+: Blueboy -: slipdog123, Tomasz396
Tymczasem na posiedzeniu zarzÄ…du milanos.pl @
PodglÄ…d | Rozmiar pliku: 42 KB
+: osevhsa, LongFarewell, DelPiero, ripwykop, VAPORWAVE2, Blueboy, Monochromatycznie, xor, henryk-saniewski, Adam99, horteksic, Zgredinho, BRCAFGYV, lippaa, Andrzej343, s0ma, lubie-z-placki, WedlowskaMilka, Aditor, Hajdzik, StarySkuter, innv, DobryNick, Syf123 -: migi, Tomasz396 więcej (21)
@amp: się uśmiałem
+: osevhsa, ripwykop, VAPORWAVE2, Qontrol, Monochromatycznie, fanzonun, lubie-z-placki -: Tomasz396 więcej (3)
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptacjÄ™ Regulaminu
CYCUjp2
ponad 10 lat temu
#gownowpis:
tymczasem w kwaterach głównych milanos.pl
+: s0ma, fanzonun, VAPORWAVE2, Bizancjum -: Tomasz396, Piotr1980, DzieckoBezZycia więcej (2)