|
|
#dowcipy
Do wybrzeża Afryki przypłynęła rosyjska łódź podwodna.
Właz się otworzył i ze środka wynurzył się marynarz z liną.
Patrzy po tym wybrzeżu i dostrzega, że na plaży stoi murzyn i go obserwuje.
Ruski niewiele myśląc, rzuca do niego linę i krzyczy.
- Ej dzierżyj linu! - murzyn nic.
- No dzierżyj linu - murzyn dalej zero reakcji.
Ruski się podrapał po głowie i zaczyna inaczej.
- Gawarisz ty pa ruski?
- (cisza)
- Sprechen sie deutsch?
- (cisza)
- Parlez-vous français?
- (cisza)
Ruski zły, ale jeszcze jedną próbę podejmuje.
- Do you speak English?
- Yes I do! - wykrzykuje murzyn ucieszony.
- No to dzierzyj linu!
+: VAPORWAVE2, Annlupin, fanzonun, NightRunner, emantes, Hajdzik -: Piotr1980, Tomasz396, MinusujeWszystko więcej (4)
Odjidja Ofoe, Legia - Real 1:2
@Fanzonun: Implementacja gfy do listy?
+: fanzonun, DelPiero, amp, VAPORWAVE2, ZranioneTruskawki, KawalWuja -: Mikus298, MinusujeWszystko więcej (3)
@Hajdzik: Wykonana
+: fanzonun -: MinusujeWszystko
@ZranioneTruskawki: @fanzonun mode boge
+: fanzonun -: Piotr1980, MinusujeWszystko
@ZranioneTruskawki: Jeszcze dobrze by było jakby można wyłączyć. Bo włącza się automatycznie i nie idzie wyłączyć.
Dobra chyba usuwam WedlowskąMilkę na wypoku i wracam pod nowym mianem :/
#ehhhhhhhhhh
@WedlowskaMilka: Tyle lat konto i usuwasz
@hopin8krzys: Do marca jednak trochę za długo :/
Żal 4 opublikowanych i tylu plusów
+: hopin8krzys -: Tomasz396, Piotr1980
@WedlowskaMilka: Za co w ogóle tak długi ban był? Drugi najdłuższy na wypoku z tych co widziałem, poza permem,
@hopin8krzys: Za karakana kaczyńskiego śmiecia j@%anego dx
+: hopin8krzys -: johny11palcow, Tomasz396, Piotr1980
@WedlowskaMilka: I za to ban na pół roku? XD No nic, kalafiory zawsze takie były
Daj znać jak już założysz nowe konto
@hopin8krzys: No właśnie nie ma możliwości usunięcia zbanowanego konta widzę właśnie :/
@WedlowskaMilka: ej no ziomek robisz drugie konto i wchodzisz przez TORa, wiem coś o tym od 6 miesięcy
@WedlowskaMilka: Mówiłem, że wrócisz.
@FrankCostello @VAPORWAVE2 nie wróciłem jeszcze
serio TOR taki dobry? ;>
@VAPORWAVE2 @FrankCostello
no hejka
+: FrankCostello -: Tomasz396
@VAPORWAVE2
ekhem ekhem
Orzeł wylądował
+: VAPORWAVE2 -: Tomasz396
Cześć, jestem tu nowa. Myślę, że czasem wrzucę jakieś śmieszne koty i może coś jeszcze.
#witamsie #gownowpis
+: delpierdo, Hajdzik, johny11palcow, FrankCostello, Lama, VAPORWAVE2, Annlupin, aloszka, KawalWuja -: Tomasz396, Piotr1980, umadbro, shanella, IspitOnYourGrave, Mikus298 więcej (10)
@PyraPrzeznaczenia: bardzo miło Cię tu widzieć. Jesteś tutaj mile widziana.
+: PyraPrzeznaczenia, fanzonun -: Piotr1980, Tomasz396, shanella, Mikus298, Tatuwpadlem więcej (2)
@PyraPrzeznaczenia: Trzeba przyznać, że jest tu dość ciekawa sytuacja, zielonki witają nowe zielonki, ponieważ pozostałych jest tak mało, że giną w tłumie albo nie nadążają z czytaniem wpisów.
P.S.
usuń konto
+: fanzonun, PyraPrzeznaczenia -: Piotr1980, Tomasz396, shanella, Mikus298 więcej (1)
@PyraPrzeznaczenia: Cześć Pyrka.
+: PyraPrzeznaczenia -: Tomasz396, Mikus298
@PyraPrzeznaczenia: siemano Pyra
+: PyraPrzeznaczenia -: Tomasz396
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
KawalWuja
ponad 10 lat temu
dobra k$^@a, smichy chichy z milanosa, trolowanie i tak dalej, moze jeszcze lata swietlne za wypokiem, ale tempo w jakim usprawniaja ten portal jest rewelacyjne, az milo tutaj zagladac #zmianynamilanosie
+: delpierdo, Jonny-Bravo, Hajdzik, DobryNick, johny11palcow, xor, Lama -: shanella, NightRunner, Tomasz396, MinusujeWszystko więcej (6)