|
|
#hlejemmorde: #heheszki
No ide sobie paczam , i krok w tył , no rzesz orzeszku, jeszcze jeden krok w tył, hmmmmm zastanawiam się do kogo ten szrot może należeć ? hmmm ciekawe? Może jakieś podpowiedzi??????
Podgląd | Rozmiar pliku: 65 KB
+: XDDDDDDDDDDDDD, Lama, lubiesernik, fanzonun, LongFarewell, delpierdo, redoxdajmibuziakamp3 -: nielubiesernika, andrewm więcej (4)
@Mikus298: Ja już wiem, ale nie będę psuł zabawy innym
+: lubiesernik, Mikus298 -: nielubiesernika, Tomasz396
@fanzonun jakoś mi tak przyszło nie wiem czemu do głowy , po pierwsze primo , gdzie PW i nie mam na myśli partyzantów, po drugie primo gdzie są dziewczyny i cała reszta , po trzecie primo jednak języki obce nie są trudne tylko ile tych primo jeszcze mają ?
" nie tak dawno umawialiśmy się że na główną stronę z minibloga widać tylko gify obrazki dowcipy zdjęcia"
@Mikus298: Naprawdę? daj linka do tego wpisu bo sobie nie przypominam, może ktoś inny to obiecał
@fanzonun: Ej no ,drugie zdanie nie dosłownie do ciebie , a weź teraz znajdź w odmętach kiedy to było, ale było jakoś tak w miedzy zdaniami coś o ulepszeniu minibloga ,dziewczyny postulowały bo coś nie działało i potem dowcipy fotki było tylko widać na głównej nie ten cały ten teges , co zapewne potwierdzą chłopaki, jak @pasi17 dowcip wklejał to dowcip był na głównej aż następny się dopisało co nieraz cały dzień a nieraz i kilka minut bo mu dowci#^ dopisałem za co mnie potem karcił , a teraz widać w okienku wszystko, znaczy coś się powaliło ,bo po co na głównej mają być widoczne wpisy z bloga ?
@Mikus298: Może dlatego, że ja wrzucam coś rzadko i miało dużo lajków. Według mnie powinno być tak, że w tym "okienku minibloga" pokazują się tylko najbardziej popularne wpisy z danego dnia. A potem na drugi dzień jak ktoś napisze coś innego to ten kto będzie miał najwięcej lajków to będzie w tym okienku i tak codziennie
+: Mikus298
@pasi17: Ja sobie myślę miniblog powinien pozostać miniblogiem i niech sobie wypisują co chcą a na głównej powinno być widać nie dysputy tylko foty gify dowcipy ,ale masz rację bo, mogło tak być jak dawałeś dowcip to był długo bo nikt nie nadpisywał potem ja dodawałem i znowu było na głównej bo nikt nie pisał , a że teraz piszą to i na głównej wyłazi,widocznie ma tak być, co tam u tomasza ?
@Mikus298: Tomasz olał mnie ciepłym moczem
Nie odzywa się, na skype nie wchodzi ani nic.
#hlejemmorde: #heheszki
No ide sobie paczam , i krok w tył , no rzesz orzeszku, jeszcze jeden krok w tył, hmmmmm zastanawiam się do kogo ten szrot może należeć ? hmmm ciekawe? Może jakieś podpowiedzi??????
Podgląd | Rozmiar pliku: 65 KB
+: XDDDDDDDDDDDDD, Lama, lubiesernik, fanzonun, LongFarewell, delpierdo, redoxdajmibuziakamp3 -: nielubiesernika, andrewm więcej (4)
@Mikus298: Ja już wiem, ale nie będę psuł zabawy innym
+: lubiesernik, Mikus298 -: nielubiesernika, Tomasz396
@fanzonun jakoś mi tak przyszło nie wiem czemu do głowy , po pierwsze primo , gdzie PW i nie mam na myśli partyzantów, po drugie primo gdzie są dziewczyny i cała reszta , po trzecie primo jednak języki obce nie są trudne tylko ile tych primo jeszcze mają ?
" nie tak dawno umawialiśmy się że na główną stronę z minibloga widać tylko gify obrazki dowcipy zdjęcia"
@Mikus298: Naprawdę? daj linka do tego wpisu bo sobie nie przypominam, może ktoś inny to obiecał
@fanzonun: Ej no ,drugie zdanie nie dosłownie do ciebie , a weź teraz znajdź w odmętach kiedy to było, ale było jakoś tak w miedzy zdaniami coś o ulepszeniu minibloga ,dziewczyny postulowały bo coś nie działało i potem dowcipy fotki było tylko widać na głównej nie ten cały ten teges , co zapewne potwierdzą chłopaki, jak @pasi17 dowcip wklejał to dowcip był na głównej aż następny się dopisało co nieraz cały dzień a nieraz i kilka minut bo mu dowci#^ dopisałem za co mnie potem karcił , a teraz widać w okienku wszystko, znaczy coś się powaliło ,bo po co na głównej mają być widoczne wpisy z bloga ?
@Mikus298: Może dlatego, że ja wrzucam coś rzadko i miało dużo lajków. Według mnie powinno być tak, że w tym "okienku minibloga" pokazują się tylko najbardziej popularne wpisy z danego dnia. A potem na drugi dzień jak ktoś napisze coś innego to ten kto będzie miał najwięcej lajków to będzie w tym okienku i tak codziennie
+: Mikus298
@pasi17: Ja sobie myślę miniblog powinien pozostać miniblogiem i niech sobie wypisują co chcą a na głównej powinno być widać nie dysputy tylko foty gify dowcipy ,ale masz rację bo, mogło tak być jak dawałeś dowcip to był długo bo nikt nie nadpisywał potem ja dodawałem i znowu było na głównej bo nikt nie pisał , a że teraz piszą to i na głównej wyłazi,widocznie ma tak być, co tam u tomasza ?
@Mikus298: Tomasz olał mnie ciepłym moczem
Nie odzywa się, na skype nie wchodzi ani nic.
#dowcipy
Dzieci wróciły z wakacji na wsi. Jedno z nich opowiada:
-Mamusiu, widzieliśmy taaaką grubą świnie, jeszcze grubszą niż ty!
Matka posmutniała i zaczęła popłakiwać. Widząc to podeszło młodsze z nich, córeczka, i mówi:
-Nie płacz mamusiu, to nie prawda, nie ma grubszej świni od ciebie...
+: Mikus298, XDDDDDDDDDDDDD, Blueboy, VAPORWAVEczwarty, Jonny-Bravo, fanzonun więcej (1)
ten delpierdo to hipster jest niezły, usunął konto zanim białek usunął wykop
+: hopin8krzys, laVey, Qrin
Mam limit wpisów to shitpostuje w komentarzach
Ogunie to dzisiaj dodałem pierwszy odcinek lajfstajlowego vloga oraz pusty wpis na milanosie milanos.pl /wpis/19118/#cmid19118
mam nadzieję że wszyscy zobaczą
Jednak limit 5 wpisów to porażka
+: Dpdp, VAPORWAVEczwarty, Qrin
@hopin8krzys: bardzo dobrze zielonki dupa cicho
+: hopin8krzys
@hopin8krzys noo to mega wkurzające
+: hopin8krzys
@hopin8krzys: @VAPORWAVEczwarty: zaraz je troszkę zmniejszymy
@hopin8krzys: @VAPORWAVEczwarty: tzn zwiększymy
Jak allegro dyma sprzedających?
Kolejny absurd wyszedł w tym serwisie na jaw!!!
Chodzi o centrum sporów, do niedawna jako sprzedający mogłem rozpocząć spór z klientem który nie odebrał paczki lub nie zapłacił za licytację.
Chciałem dzisiaj takie spory rozpocząć z kupującymi którzy wybrali opcję za pobraniem lecz nie odebrali paczki lub podali błędne dane, teraz jestem 100 zł. w plecy za przesyłki a jedynie co mogę zyskać to zwrot prowizji za sprzedaż pod warunkiem, że osoba kupująca potwierdzi anulowanie sprzedaży.
http://faq.allegro.pl/artykul/26899/co-zrobic-gdy-kupujacy-nie-finalizuje-transakcji
#allegro #wpis #oszusci
+: fanzonun, delpierdo, XDDDDDDDDDDDDD, TRNBB, VAPORWAVEczwarty
@TRNBB: Tylko, żeby na policję zgłosić musi być wartość przekraczająca 1000 zł. kiedyś było 250 zł. a ja mam straty 100 zł. za przesyłki, bym musiał jeszcze kilkunastu takich klientów nałapać, a w dodatku jeszcze by doszły pewnie koszty sądowe i niepotrzebne wkurzanie się.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
D...oponad 10 lat temu
test
+: lubiesernik, wcaleniedonedslon -: nielubiesernika
wcaleniedonedslon
ponad 10 lat temu
@DelPiero: srest dałnie
+: lubiesernik, DelPiero, amp -: nielubiesernika, laVey
D...oponad 10 lat temu
@wcaleniedonedslon: czemu nie moge wrzucać obrazków we wpisach rano jeszcze mogłem
+: laVey