|
|
#dowcipy
Żona mówi do męża przy śniadaniu:
- Założę się, że nie wiesz, jaki dziś jest dzień.
- Ależ wiem, kochanie - odpowiada spokojnie mąż.
Następnie małżonek wychodzi do pracy, a po jakimś czasie kurier przynosi żonie wielki bukiet czerwonych róż. Po godzinie kurier doręcza ogromną bombonierkę, i kolejni w ciągu dnia jeszcze kilka prezentów.
Mąż wraca z pracy, a żona cała w skowronkach do niego:
- Dziękuję kochanie! To najwspanialszy Dzień Sprzątania Świata w moim życiu!
+: Mikus298, shanella, Jonny-Bravo
#hlejemmorde:
Są dwie rzeczy, które człowiek już sto razy widział a i tak jeszcze raz popatrzy - zachód słońca i parkująca kobieta...
@LongFarewell: @peug: Było powiedziane że jest w fazie testów in tyle z czasem poprawią , ja mam znowu wrażenie że coś co wysłałem idzie z opóźnieniem , ale błędy trzeba zgłaszać aby wiedzieli co maja poprawić , a już ich znając jak coś wcale nie działa to zaraz naprawią
+: shanella
@Mikus298: @LongFarewell: Nie znikały mi też odczytane powiadomienia. Pomimo, że je kasowałem to znów się pojawiały. Nie mogłem też pisać na miniblogu ale wszystko chyba wróciło do normy.
@Mikus298: Ogólnie jakaś kicha. Jak jedno zacznie działać to inne przestaje. Chwilę po zalogowaniu było ok. a teraz znów kicha Teraz okazuje się, że mogę głosować tylko na "mocne", "wyrzuć" nie działa, a powiadomienia znów się pojawiły i nie znikają. Wygląda jakbym nie był zalogowany pomimo tego że jestem. Trudno jakoś to przeżyję
@peug: napisz tutaj do kochanaadministracyjo czyli fanzonun ,ZranioneTruskawki, Blueboy i zobaczą co się dziej na twoim kącie
@Mikus298: Tutaj raz działa raz nie....szepty nie działają wcale. Mini blog mi nie działa...powiadomienia nie znikają... głosować na "wyrzuć" nie mogę.... ogólny bałagan się dziś zrobił, choć rano na początku wyglądało, że jest ok. Wygląda, że mogę pisać do ciebie ale tylko nową wiadomość bo odpowiedź na poprzednią znów nie działa. Nie sprawdziłem jeszcze czy mogę pisać komentarze.
@fanzonun @ZranioneTruskawki @Blueboy
Droga administracyjo ,problem z okienkiem szeptów mam, może mi któryś wyjaśnić , jak mam okienko szeptów to w kontaktach zapełnione i chcę następnego dać użytkownika do kontaktów to już się nie da z braku miejsca i go w kontaktach nie widać i tak samo jak jego odpowiedzi nie przychodzą a nawet powiadomienie nie przychodzi,a poza tym jak usunąć kogoś z kontaktów lub dodać więcej ?
#hlejemmorde:
Z kolei Kania przysporzył zmęczonemu cugsfirerowi roboty ze swoim skomplikowanym nazwiskiem.
– Pszkszbsz… Herr Gott im Himmel! (Panie Boże w niebie)! Jak to można takiego szeleszczącego tasiemca wymówić? Kto tym Polakom takie straszliwe nazwiska ponadawał? Powtórz pan jeszcze raz!
– Szczepan Brzę-czysz-czewski – wyskandował z zadowoleniem Kania.
– Przencisieski… Przensisieski… Język drętwieje od tego.
Aby go pocieszyć, podał Kania jako miejsce urodzenia miejscowość wprawdzie nie istniejącą, ale za to niemożliwą do wymówienia dla Niemca
– Mszczonowieścice, gmina Grzmiszczosławice, powiat Trzcinogrzechotnikowo.
”
— Kazimierz Sejda, C.K. Dezerterzy 1937
+: shanella
#hlejemmorde:
Byłem wczoraj w restauracji. Po dwudaniowym obiedzie złożonym z zupy fasolowej, golonki z grochem, kapustą i szparagami zamówiłem jeszcze kawę. Gdy tak siedziałem i dopijałem, poczułem, że gazy nagromadzone w jelitach domagają się ujścia. Muzyka akurat była wyjątkowo głośna, więc zacząłem synchronizować moje pierdnięcia z rytmem perkusji. Po kilku utworach poczułem się lepiej, dopiłem kawę i nagle zdałem sobie sprawę, że wszyscy się na mnie patrzą. Wtedy zorientowałem się, że słuchałem mojego iPoda.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Mikus298
ponad 9 lat temu
@fanzonun @ZranioneTruskawki @Blueboy #administracja
16 razy będąc zalogowany wywaliło komunikat abym się zalogował, chcąc dodać komentarz wywala komunikat o nie zalogowaniu , znikają kontakty w szeptach, po kilku krotnym odświeżeniu powracają, przechodząc z poczekalni na główną wywala zaloguj , w szeptach nie dochodzą wszystkie wiadomości ,nie widać punktacji plus minus, po odświeżeniu i znowu zalogowaniu na chwilę powraca , nie można punktować wpisów dopiero po odświeżeniu strony daje się dodać punkt czytaj plus ?????????????????????????? Macie awarię , jakiś błąd bo to zatacza coraz większe kręgi
+: Lama, Tomasz396
peug
ponad 9 lat temu
@Mikus298: Skąd ja to znam
+: Mikus298
pasi17
ponad 9 lat temu
@Mikus298: Też czasem tak mam, zmień przeglądarkę. (jak korzystam z mozilli). Ale jak wchodzę na milanosa to włączam nawet explorera. Bo tylko na mozilli mam błędy na milanosie.
Mikus298
ponad 9 lat temu
Ale za to działają komunikaty , wszędzie komunikaty , komunikaty o powiadomieniu ,powiadomień o powiadomieniach , powiadomienie o wykasowanych powiadomieniach , masz komunikat o komunikacie o powiadomieniu , XD wszędzie
+: Lama
L...aponad 9 lat temu
@Mikus298: Mi też coś tam się zacina ale... nie przejmuję się tym bo jestem bezstersowy człowiek.
+: Mikus298
peug
ponad 9 lat temu
@Mikus298: Miałem dokładnie tak samo. Te same błędy. Też używam mozzili, Przeleciałem kompa S&D i wróciło do normy.
Mikus298
ponad 9 lat temu
@pasi17: @peug: do tej pory żadnego kłopotu nie miałem działało jak należy to wina peug przyniósł jakom zaraze potem przelazło na odre a teraz na mnie , o mamy winowajcę
+: odra
peug
ponad 9 lat temu
@Mikus298:
Niech i tak będzie
+: Mikus298
Mikus298
ponad 9 lat temu
@peug: xD
+: odra
Mikus298
ponad 9 lat temu
@Lama: bezstresowy a ogórkową wybrzydzał XD
+: Lama
Mikus298
ponad 9 lat temu
o jesteśmy zielonkami hehhehehehe
+: Lama
L...aponad 9 lat temu
@Mikus298: Nienawiść do ogórkowej i kapuśniaka tak zostałem wychowany ten kto je spożywa na zawsze jest przegrany.
-: Mikus298
L...aponad 9 lat temu
@Mikus298: haha bez jaj dopiero co założłem konto, no hejka milanoski jestem tu nowy zaledwie 5 lat temu założyłem tutaj konto ;D
peug
ponad 9 lat temu
@Mikus298: Z tymi kolorami też był problem. Też byłem zielony przez jakiś czas i znów jestem niebieski.
Mikus298
ponad 9 lat temu
@peug: No nie mam windowsa i nawet nie wiem czy spybot jest na linuxa , znaczy sprawdziłem przeglądarkę sprawdziłem system , sprawdziłem na innej przeglądarce systemowej i to samo było wyczyściłem wszelakie logi ciacha
peug
ponad 9 lat temu
@Mikus298: To widocznie jednak problem jest tutaj. Raz jestem zielony a raz niebieski>
Mikus298
ponad 9 lat temu
@peug: a ja jestem no właśnie znowu niebieski hehhe chyba niebieski bo przy moim doskonałym monitorku to raczej podobne do czarnego kurcze
Mikus298
ponad 9 lat temu
znowu jestem zielonka
chłopaki się bawią i dają nam zajęcie xD
peug
ponad 9 lat temu
@Mikus298: Po dodaniu wpisu robi się zielony a po odświeżeniu znów niebieski
Mikus298
ponad 9 lat temu
@Lama: masz minusa za szkalowanie kapuśniaka
L...aponad 9 lat temu
@Mikus298: spoko xD
Mikus298
ponad 9 lat temu
explorera to to jeszcze istnieje xD @pasi17:
Mikus298
ponad 9 lat temu
I znowu musiałem reseta aby dodać wpis a dla odmiany nie mogę klikać w plusy i minusy wisi i tyle
Mikus298
ponad 9 lat temu
szepty mi znikają a zaplanowałem wyrwanie lachona fanzonun ale kurde nie ma jak xD
pasi17
ponad 9 lat temu
@Mikus298: a czemu ma nie istnieć? w każdym windowsie jest Internet explorer
Mikus298
ponad 9 lat temu
@pasi17: Ja wiem , się śmieję , przecież jak bez tego żyć czym by pobrał Firefoxa xD
pasi17
ponad 9 lat temu
@Mikus298: No tak bo Internet Explorer służy do pobrania innej przeglądarki
I w moim przypadku wejścia na Milanosa. Bo na mozilli mam błędy.
+: Mikus298
Mikus298
ponad 9 lat temu
@pasi17: idę się przespacerować może to coś pomoże
do potem poczekam jak poprawią bo ile razy można oðświerzać stronę aby dodać ten wpis mieliłem stronę tym razem co prawda raz to juz jakaś poprawa