@zdzisiu umocnił ten film
11
,
przez @Jonny-Bravo
1 komentarze
Prezes chwalił się, że młodzież ma smartfony dzięki PiS, teraz wylewa żale
W 2022 roku narzeka na to, że młodzież ma smartfony. I tak się rządzi od wyborów do wyborów.
Strona główna

