@reziopek umocnił ten film
5
,
przez @Bokser666
1 komentarze
Szybszym biegim !
I jak? Szybszszym biegim!!! Ja pier**** i co teraz Marian ??
Ciągnik się zakopał. Jedyny sposób żeby wyjechać to jechać szybszym biegim.
Strona główna


reziopek
ponad 14 lat temu
Prawdopodobnie mają tam gniazda i próbują wypłoszyć intruzów
Markosky
ponad 14 lat temu
......czytała Krystyna Czubówna.