@reziopek umocnił ten film
27
,
przez @HJTW
3 komentarze
Demolka czołgiem niczym z GTA!!!
Kto z nas nigdy nie zabawiał sie w GTA jezdzeniem czołgiem i demolowanie wszystkiego co spotka się na swojej drodze ,a tu proszę sytuacja z życia wzięta........ ...
Strona główna


reziopek
ponad 14 lat temu
Sorry, ale mz to para w gwizdek - Czuje się lepiej myśląc, że walczy (stoi na głowie) w słusznej sprawie, ale nie ma pojęcia, że jeśli chodzi o Ugandę to realnymi problemami są dziecięca prostytucja i dziecięce armie - jeszcze dużo czasu minie zanim dziecku ugandyjskiemu będzie na tyle dobrze, żeby marzyć o takim bzdecie jak plac zabaw (bez którego zresztą te z afrykańskich dzieci, które mają dzieciństwo, świetnie potrafią się bawić)