@kodak666 umocnił ten film
67
,
przez @Jonny-Bravo
13 komentarze
"Polibuda" - Lej Mi Pół (oficjalna taśma VHS)
"Być może to video nie zdobędzie żadnej nagrody. Być może na pewno ale to nie o to chodzi, bo to nagrody mają się ubiegać o ten teledysk a nie odwrotnie. Powies ...
Strona główna


kodak666
ponad 11 lat temu
Wyciskacz łez
nolepiok
ponad 11 lat temu
@kodak666: Budujące jest jednak to,że pośród totalnego tumiwisizmu i wszechobecnego chamstwa można jeszcze spotkać prawdziwych ludzi.