Czyli typowy rowerzysta na drodze ze światłami. Dwóch przejechało na czerwonym, dwóch zjechało na chodnik żeby przejechać po przejściu dla pieszych i jeden norm ...
Oslo słynie ze skoczni narciarskich i korzystanie z nich latem też nie należy do rzadkości, ale na kawałku plastiku z prędkością 83 km/h to chyba jeszcze nikt n ...
heniiutek666
ponad 8 lat temu
@FoxMurder :
A takie coś waćpan umie zrobić ?
FoxMurder
ponad 8 lat temu
@heniiutek666: Byly też niegdyś silniczki na sprężony gaz i np na co2 z takich kartrydży jak w wodzie sodowej za komuny. Takie coś też dałoby się zastosować ale wiadomo długo by to nie jeździło.
FoxMurder
ponad 8 lat temu
@heniiutek666: Sam lok tak ale z funkcjonalną hydrauliką miałbym jakiś problem pewnie. Jednak z wyglądu zrobiłbym coś 1000x ładniejszego. Wbrew pozorom paradoksalnie np długi parowóz wiele trudniej zrobić aby zakręcał na makiecie niż w prawdziwym parowozie bo mamy w porównaniu do prawdziwych torów bardzo ciasny zakręt i trzeba stosować sztuczki mechaniczne aby taki parowóz np który ma 5 głównych osi zakręcił na makiecie.